Uus Maa alustas Tallinna lähedal elamurajooni müüki

Uus Kinnisvarabüroo ja GL Kinnisvara OÜ alustavad Raasikul Rohtla elamurajooni müügiga, kus pakkumisele tuleb 13 kõigi kommunikatsioonidega elamukrunti.

„Raasiku on vaikne ja kodune linnalähedane alevik, kus on terviklik elukeskkond ja infrastruktuur,“ kommenteerib Ille Kompus Uus Kinnisvarabüroost. „Uued elamukrundid paiknevad Raasiku südames, väljakujunenud keskuse kõrval, millel on Tallinnaga suurepärane transpordiühendus. Tallinna linna piirini on vaid 20 kilomeetrit ehk umbes 20 minutit autosõitu. Koju saab sõita ka rongi, bussi või marsruuttaksoga.“

Samuti projekti müügiga tegelev Liina Tettermann lisab: „Kõik eluks esmavajalik on Raasikul vaid jalutuskäigu kaugusel – kaasaegsed lasteaia- ja põhikoolihooned, uus kunstmuruväljakuga jalgpallistaadion, rongijaam, kauplused, raamatukogu ja loomulikult uued peresõbrad. Suvel alustatakse lasteaia juurdeehitusega ning alates 2014. aastast on igale soovijale lasteaiakoht kindlustatud.“

Rohtla asumit arendab GL Kinnisvara OÜ, mis on kahe sõbra ja põlise Raasiku mehe, Toomas Gorbatševi ja Olavi Liivandi ühine ettevõtmine.

„Minu prioriteedid on hariduse ja elukeskkonna Raasikul,“ ütleb Liivandi, kes kuulub ka Raasiku valla volikokku. „Üks asi on asutuste ehk lasteaia, kultuurimaja ja kooli tulevik, teine aga on elamute arendamine. Loodan, et siia tuleb inimesi juurde ja noored jäävad oma kodukohta.“

Gorbatšev lisab, et tema sooviks on näha oma kodukoha arengut. “Minu soov on, et elu Raasikul oleks täisväärtuslik ja turvaline nii noortele peredele kui ka pensionäridele. Selleks on oluline hea kohalik haridus ja kõikide vajalike infrastruktuuride väljaarendamine, aleviku mugav linnalähedane asukoht on meil juba olemas.”

Rohtla asum valmib kahes etapis. Esimes osas rajatakse 13 individuaalkrunti üldpinnaga 1113-1616 m2. Rohtla kinnistu teises etapis tuleb juurde 8 elamukrunti suurusega 1600-2540 m2. Välja on ehitatud vee- ja kanalisatsioonitrass, elektriliin ning tänavavalgustusega teed. Kõigi liitumiste sisaldub krundi hinnas.

Asumis paikneb ka 2500 ruutmeetrine veekogu, mis jääb Rohtla elanike kasutusse ja selle äärde ehitatakse laste mänguväljakud.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC