Riigi Kinnisvara kuulutas välja Tallinna Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone rahvusvahelise arhitektuurikonkursi

Riigi Kinnisvara / RKASRiigi Kinnisvara AS koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas välja Mustmäe (aadressiga Akadeemia tee 25) riigigümnaasiumi õppehoone arhitektuurivõistluse Tallinnas.

Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone ideekavanditelt ootame kunstilist kvaliteeti, funktsionaalsust ja vastavusust võistlusülesandele. Lisaks planeeringulist lahendust ja sobivust ümbritsevasse linnaruumi. Oluline on ekspluatatsioonikulude optimaalsus kompleksi elukaare jooksul ning ehitushinna vastavus püstitatud eesmärgile.

Žüriisse kuuluvad Indrek Riisaar Haridus- ja Teadusministeeriumist, Tallinna Linnaplaneerimise Ameti arhitekt Paco-Ernest Ulman, Eesti Arhitektide Liidust Reet Valk, Rasmus Tamme ja Terje Ong.

Ideekonkursi osalemistaotluste ja kavandite esitamise tähtaeg on 2. oktoober 2019 kell 15. Ideekonkursi preemiafond on kokku 36 000 eurot.

Ideekonkursil osalemiseks, teavituste saamiseks ja küsimuste esitamiseks läbi e-riigihangete keskkonna peavad osalejad avaldama oma kontaktandmed, registreerudes hangete keskkonnas aadressil https://riigihanked.riik.ee „hankes osalejad“ lehel.

Riigihange „Tallinna Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone arhitektuurivõistlus” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 211807.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 4 = 5

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!