Rime Kinnisvara alustas taas uue Hollandi oksjoniga

Rime Kinnisvara Vahenduse AS alustas esmaspäeval, 3.oktoobril Hollandi oksjoniga, mille käigus müüakse hoonestamata, roheline elamukrunt kõrgelt hinnatud linnaosas, eramajade piirkonnas. Krundi langeb igal tööpäeval 2500 eurot, mis on vanas vääringus rohkem kui 39000 krooni.

Krunt asub linnaosa kõrgelt hinnatud, vaikses eramajade piirkonnas, Ööbiku tänaval. Eramaja ehitamiseks ideaalselt sobiv krunt on optimaalse suurusega 1445m², pakkudes nii privaatsust kui ka võimalusi leida maja paiknemiseks krundil ilmakaarte suhtes parim asukoht.

Krundi teeb eriti ihaldusväärseks juba olemasolev rohelus ja hoonete puudumine krundil.

Krundil on ka mitmeid muid häid plusse – olles kesklinnas, aga suurtest magistraalidest eemal ja vaikses piirkonnas, rohelus ümberringi ja naabruses vaid madalad elamud. Ideaalilähedane elukoht näiteks lastega perele, kes soovib kesklinna oma maja.

Ümbruskonnas on ka kõik muu eluks vajalik – kaubanduskeskus, söögikohad, hea transpordiühendus ükskõik missuguse teise linnaosaga, bussipeatusesse on mõne minuti tee jpm. Ka kesklinn, koolid, lasteaiad, spordiklubid on maksimaalselt 5-7 minuti autosõidu kaugusel.

Rime Kinnisvara elamispindade osakonna juhataja Siiri Maask: “Kui vaadata täiesti uue eramaja ehituseks sobilikke krunte, mis asuksid, kesklinnas või linnaosas, oleksid samaaegselt rohelised ja hoonestamata, siis nende arv on äärmiselt piiratud. Eelpool nimetatud piirkondades on pakkumises kokku vaid 25 kinnistut, neist pooltel saab uus omanik “kaasavaraks” kap.remonti vajava maja, mille lammutamiseks kulub samuti kena summa või on asukohaks suure magistraali lähedus, kus naabriks mitmekorruselised paarikümne korteriga kortermajad või näeb algatatud ette ridaelamu või korrusmaja ehituse. Krunte, mis oleksid hoonestamata, asuvad kesklinnas või Kristiine piirkonnas, asuksid suurtest magistraalidest eemal ja oleksid müravabad ning on suuremad kui 1000m2 on pakkumises vaid paar tükki. See fakt teeb seekordse Hollandi oksjoni objekti väga ahvatlevaks.”

Hollandi oksjon on nn. tagurpidi oksjon, kus langeb seni, kuni leidub ostja. Hollandi oksjoni, kui eduka müügivõtte, elujõulisust on tõestanud ka teiste suurte kinnisvarabüroode elav huvi selle müügitehnika vastu ja kasutusele võtmine viimase aasta jooksul oma müügitegevuses.

Rime korraldatud Hollandi oksjonit saab jälgida reaalajas Rime kodulehel www.rime.ee/oksjon. Krundi langeb ainult tööpäevadel kella 10-16. Alghind oli 175 000 eurot, täna on objekti hinnaks 167500 eurot.

Rime Kinnisvara elamispindade osakonna juhataja ´i sõnul kasutab Rime Kinnisvara Hollandi oksjonit juba mitmendat korda. Igal korral on oksjon ja müük väga hästi õnnestunud. Eelmisel korral leidis majaosa Murastes ostja kolmekümne päevaga. Ostjaks oli tore noor perekond. Hollandi oksjonite õnnestumiste üheks põhjuseks on kindlasti väga hästi valitud oksjoni objektid ja teiseks mõistlik hind. Hollandi oksjon on hea võimalus soetada endale suurepärane kinnisvara väga atraktiivse hinnaga, lausus Maask.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 1 = 7

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal