Rohelist elektrit pakkuv tööstuspark otsib üürilisi

Skanton KinnisvaraRohelist, kuid samas soodsat elektrienegiat pakkuv tööstuspark otsib üürilisi tootmise, logistika või IT sektorist.

Kasutatavaid hoonete ruutmeetreid on hetkel kokku ca 5180. Kogu kompleksi valmimisel aga üle 8000 m2. Kompleks koosneb täna 3 erineva suuruse ja kõrgusega hoonest suurustega 2900 m2, 1760 m2 ja 520 m2. Kompleksi on võimalik võtta üürile tervikuna või hoonete kaupa.

Hoonete üürihind kujuneb vastavalt kliendi soovitavate renoveerimistööde mahule ja lepingu pikkusele. Hooned antakse üürniku kasutusse pikemaks ajaks. Kinnistule on paigaldamisel uus alajaam võimsusega 800 A, mis koos rajatava päikeseelektrijaamaga annab maksimaalseks elektrivõimsuseks 1450 A.

Kinnistule paigaldatud päikesepaneelid on koguvõimsusega 0,65 MWh, millest saadav energiakogus on ca 637 MWh aastas. Meie ilmaolusid arvestades toodetakse päikeseenergiast 88% ajavahemikul märtsist septembrini. Kinnistul on oma puurkaev, kust on võimalik saada vajalik veevarustus, ning kanalisatsioon arendatakse välja vastavalt üürileandja vajadustele.

Kinnistu asub logistiliselt väga heas kohas: Mäo ristilt 14 km (12 min); Tallinna Lennujaamast 90.2 km (talvel sõiduaeg 1 h 05 min suvel kindlasti alla 1h) ja Tartu 115 km (1 h 13 min) ; Rakverest 60 km ja Pärnust umbes 115 km. Olenevalt ümberehituste ja renoveerimistööde mahust, saab hooned anda üürniku kasutusse ca 9 kuu jooksul, peale üürilepingu sõlmimist. Soovime leida heaperemeheliku ja pikaajalise lepingupartneri, kelle jaoks ehitada valmis just tema ettevõttele sobilik ärihoone.

Järvamaa on Eesti suuruselt viies maakond. Järvamaal on 12 omavalitsust, üle 31 000 elaniku ja 1374 aktiivset ettevõtet. Järvamaa keskuseks on Paide, mis on meie pakutavast ärihoonest vaid 12 km kaugusel. Lähim küla on Peetri, mis on Kareda valla keskus. Peetris on oma kirik – Järva Peetri kirik –, kool ja lasteaed.

Kareda vallamajas tegutseb spordikeskus, seal on ka raamatukogu, postipunkt, rahvamaja ja perearst. Kareda vald asub Järvamaa keskosas, piirnedes põhja poolt Järva-Jaani vallaga, idast Koeru vallaga, lõunast Koigi vallaga ja Paide vallaga ning läänest Roosna-Alliku vallaga.

Peamised tegevusalad on Järvamaal taime- ja loomakasvatus (piimakari), metsamajandus, puidu- ja lihatööstus. Esnas tegutseb kitselaut-meierei. Peetri alevikus tegutseb Põhjaka Kulinaaria. Kareda vald paikneb Pandivere kõrgustiku edelaserval. Parimad põllumaad on Müüsleri-Peetri-Esna-Ammuta piirkonnas, kus Peetrit on nimetatud Järvamaa viljaaidaks.

PDF alla laadimiseks: Kareda päikeseelektrijaam ja tööstuspark

Ärihoonega tutvumiseks ja lisainformatsiooni saamiseks palun võtke minuga ühendust!

Sinu Päikeseelektrijaam

Tarvo Tavast
+372 552 0931
tarvo@skanton.ee
www.skanton.ee

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”10″ sortorder=”191,186,190,187,188,189″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”600″ gallery_height=”450″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”1″ thumbnail_link_text=”[Vaata kõiki pilte]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika