Selver avab 13-nda kaupluse Valgas

Eesti üks suurimaid jaekaubanduskette, A-Selver AS allkirjastas reedel, 17. detsembril lepingu, mille kohaselt avatakse järgmise aasta suvel kauplus Valgas. Pärast ülemöödunud nädalal allkirjastatud lepingule Vilja Selveri avamiseks Võrus, saab jaekaubandusketil üle Eesti kokku olema 13 kauplust, millest kuus asuvad erinevates maakonnakeskustes ja seitse Tallinnas.

“Valga projekt on teatud mõttes eripärane selle poolest, et see on esimene kord, kus me oleme oma plaanides sunnitud päris tõsiselt arvestama ka välisriikide klientidega. Asub ju uus Selver Eesti-Läti piiri vahetus läheduses ja seega hakkavad seda kindlasti külastama ka kliendid Läti poolelt, ” lausus A-Selver AS juhataja Ain Taube. “Tahame nii oma uutes kauplustes – Võrus kui ka Valgas lisaks nö tavakaupadele tutvustada ja pakkuda kohalikele klientidele Selveri Köögi toodangut, mis on üle Eesti väga hästi vastu võetud ja populaarne.”

Valga Selver avab uksed järgmise aasta suvel ja hakkab paiknema endise veinitehase territooriumil Raja tänav 5, kuhu Arkaadia Kapitali tütarettevõte Piiri Kinnisvara OÜ rajab järgmisel aastal Valgamaa suurima ja kaasaegseima kaubanduskeskuse, mille üldpindalaks on 2800 ruutmeetrit. Valga Selver hakkab rajatavas kaubanduskeskuses Piiri Kinnisvara OÜ-lt üürima 1800 ruutmeetrit pinda, millest müügipinda on ligi 1300 ruutmeetrit. Kokku investeerib Selver Valga projekti 8 miljonit krooni ning uues kaupluses saab tööd ligikaudu 40 inimest.

Lisaks igapäevastele kaupadele, hakkab Selver kohapeal pakkuma ka Selveri Köögi toodangut, mis on üle Eesti ehk siis Tallinnas, Rakveres, Viljandis, Pärnus ja Kuressaares, klientide poolt väga hästi vastu võetud. Kohapeal pakutava Selveri Köögi menüü pannakse kokku kohalikku eripära ja valgamaalaste soove arvestades.

Ülemöödunud nädalal allkirjastas A-Selver AS lepingu, mille kohaselt avab Võrus hiljemalt järgmise aasata märtsiks uksed Vilja Selver. Võrusse rajatav Vilja Selver hakkab paiknema praeguses Vilja Marketi hoones, Vilja tänav 6. Selver üürib ruumid hoone omanikult AS-ilt Johnny.

A-Selver ASi https://www.selver.ee/ ketti kuulub hetkel 11 kauplust, millest seitse asuvad Tallinnas ja neli maakonnakeskustes – Viljandis, Pärnus, Rakveres ja Kuressaares. Eesti kapitalil põhinev Selveri super- ja hüpermarketite kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Kett annab tööd 950-le inimesele. Ettevõtte 2003. aasta käive oli 1,2 miljardit krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.12.2022 Kinnisvaraõiguse ABC