Statistikaamet saab 2013. aastal oma kasutusse uue büroohoone

StatistikaametRiigi AS (RKAS), Statistikaamet ja Kaamos Groupi kuuluv Vindor Holding OÜ sõlmisid lepingud, mille tulemusena kolib Statistikaamet Tallinnas Tatari 51 rajatavasse büroohoonesse. 2013. aastal sügisel valmivas kaasaegses büroohoones saab amet enda käsutusse enam kui 4 800 ruutmeetrit uut pinda.

Riigi ASi juhatuse esimehe Jaak Saarniidu sõnul on koostöös Kaamos Groupiga leitud parim lahendus Statistikaametile sobivate ruumide väljaehitamiseks viisil, mis võimaldab tänases majandussituatsioonis lisaks RKASi kompetentsidele ja võimalustele kasutada ka erasektori võimalusi ja kompetentsi. Samas võtab RKAS enda kanda nii tellija kui ka üürniku esindaja kohustused, mis vabastab Statistikaameti kinnisvaraalaste teemadega tegelemisest ja võimaldab neil keskenduda oma põhitegevusele.

„Statistikaametile uue büroohoone rajamine on meie meeskonnale väärikas väljakutse ning samas hea võimalus rakendada värskeid kogemusi, mille omandasime suurima büroohoone, Tammsaare Ärikeskuse arendamisel “, sõnas tegevjuht Priit Uustulnd. “Meil on heameel alanud üle sedavõrd maineka ja usaldusväärse partneriga,“ lisas Uustulnd.

RKASi poolt möödunud aasta juulis Statistikaametile üüripinna leidmiseks korraldatud avalikule konkursile esitatud kahekümne kahest pakkumusest vastas tingimustele üheksa. Parima pakkumise tegi konsortsium OÜ, Vindor Holding OÜ ja Kaamos OÜ.

Statistikaameti tarvis üürile võetavate ruumide kogupind on 4 841 ruutmeetrit ning ruume soovitakse üürida kümneks aastaks.

Statistikaamet tegutseb täna Tallinnas ligi pool sajandit vanas hoones, mille töötingimused ei rahulda enam ameti vajadusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

94 − 88 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine