Suur elamispindade turuülevaade: korterituru suundumused sügis-talv 2017

Tõnu ToomparkKokku on saanud suur elamispindade turuülevaade, mis keskendub tänase turu kõige olulisematele teguritele. Loomulikult on erilise tähelepanu alla arenduste turg, kus pakkumine on järjest kasvamas.

Eraldi pilk on heidetud üüriinvestorite ja üüriinvesteeringu sektorile. Kas turule jõudnud üüriinvestoritele suunatud tooted on uue trendi algus? Kas sellele on tulemas lisa?

Kas uute korterite pakkumine kasvab veelgi? Kas uued projektid leiavad ka ostja? Või ähvardab meid ülepakkumine ja surve hindadele?

Traditsiooniliselt vaatab analüüs pool-poolteist aastat ettepoole ja teeb prognoose, mis kinnisvaraturul võiks järgmisena põnevat toimuda.

Kas tunned, et selline turuülevaade võiks sinu jaoks kasulikku infot pakkuda? Kui jah, siis palun kontakteeru ettevõttesiseseks elamispindade turuülevaate esitluseks +372 525 9703 või tonu@toompark.ee.

Alternatiivina ettevõttes toimuvale turuülevaate esitlusele on võimalus osaleda Kinnisvarakoolis analoogsel teemat toimuval seminaril. Seminar Kinnisvaraturu ülevaade toimub 24/01/2018. Lähem info Kinnisvarakooli kodulehel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

74 + = 81

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!