Tallinn aitab korteriühistutel lahendada parkimisprobleeme

seab Mustamäe tee 185 kasuks linnamaale isikliku kasutusõiguse.

Mustamäe tee 185 kasuksseatakse isiklik kasutusõigus linna omandis olevale Eduard Vilde tee 79a // Mustamäe tee 181a kinnisasjale.

Üldkasutatava maa sihtotstarbega kinnisasja kogupindala on 17 871 m², isiklik kasutusõigus määratakse kinnisasjal paiknevale parkimisalale, mis hõlmab kinnisasjast 443 m² suuruse osa. Isikliku kasutusõiguse tähtaeg on 15 aastat, kinnisasja omanik isikliku kasutusõiguse eest tasu ei võta. on kõnealusele elamuesisele alale 2013. aastal vastavalt projektile välja ehitanud parkimisala ja haljastuse, alal on kokku 21 parkimiskohta. Korteriühistu võtab endale kohustuse hoida omal kulul isikliku kasutusõiguse eseme alaliselt heas seisukorras ning tagada isikliku kasutusõiguse esemel aastaringselt heakorra vastavalt Tallinna linna heakorra eeskirjale. Selleks kohustub korteriühistu teostama omal kulul isikliku kasutusõiguse eseme hooldus- ja parendustöid.

Lisaks parkimisprobleemide leevendamisele on parkimisalade ehitamiseks kasuks linna maale isikliku kasutusõiguse seadmise puhul oluline aspekt ka linna territooriumi parendamine ja heakorrastamine viisil, mis toob kasu nii ühistule kui ka linnale üldisemalt, muutes linnaruumi praktilisemaks ja  esteetilisemaks.

kiitis 4. aprillil 2012 heaks „Elamukvartalitesse lisaparkimiskohtade rajamise kava“, mille eesmärk on korterelamutega aladel lisaparkimiskohtade rajamiseks vajaliku tegevuse kavandamine ja selleks ülesannete andmine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

63 + = 67

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine