ÄP: Tõnu Toompark lahkus YITst

Tõnu Toompargi blogist selgub, et mees ei tööta enam YIT Ehituse kinnisvaraosakonna müügijuhina, vaid naudib vabakutselise staatust.

„Jah, olen vabakutseline oktoobri lõpust. Tuli selline mõte, et tahaks midagi muud teha,“ kommenteeris Toompark YITst lahkumist.

Küsimusele, kas ametist loobumine tuli vabatahtlikuna, vastas kinnisvaraspetsialist: „Mingil momendil oli mõte kahepoolne, nii et jõudsime kompromissile.“

Hetkel on Toompark kodune ja süveneb isarolli. Uutest tegemistest ta aga esialgu veel rääkida ei soovi, öeldes, et „enne muna saamist ei ole mõtet kaagutada“. „Enne uue aasta algust ei võta ma midagi ette,“ märkis ta.

Toompark kavatseb jätkata kinnisvarasektoris. „Kinnisvaraturg on endiselt väga huvitav ja sellest praegu loobuda ma ei kavatse,“ arvas ta.

Tõnu Toompark on kinnisvaraga tegelenud juba 1997. aastast. Enne YITsse minekut oli ta majandusministeeriumi elamuosakonna peaspetsialist, hiljem Rime Kinnisvara ja ERI Kinnisvara analüütik. Toompark on lugenud kinnisvaraalaseid loenguid Mainori Kõrgkoolis, Haabersti Maja kinnisvarakoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis.

Artikli autor on Agnes Ojala. Artikkel ilmus 16.11.2007 ajalehes Äripäev.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 21 = 28

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!