Tulemas on KinnisvaraMagnaatide turunduskoolitused

MTÜ KinnisvaraMagnaadid korraldavad Tallinnas ja Tartus soodsad ning tänapäeva vajadustele keskenduvad turunduskoolitused.

Koolitused toimuvad 7. ja 21. mail Tallinnas ja Tartus. Teatavasti pole kinnisvara tavapärane toode ning just kinnisvara müügile KVMi seekordne koolitus keskendubki. Et kinnisvaraportaali oskab mõjusat kuulutust üles panna iga kinnisvaraspetsialist, siis seekord räägime sellest, kuidas ostuotsus tekib ning kuidas maksimeerida sotsiaalmeedia kampaaniate ja (kinnisvara arenduste) veebilehekülgede tõhusust.

Selleks, et koolitus vastaks nendele kõrgetele nõudmistele, on KVMi korraldusmeeskond kokku pannud rivistuse tõelistest oma ala spetsialistidest.

Koolituse avab Viljo Vabrit OÜ Markitektist, kes koolitab osalejaid teemal: „Kuidas oma veebilehte investeeritud rahast maksimaalselt tulemust saada ja konkurentidest ees olla“. Viljo Vabrit, kes on veebiagentuur Markitekt OÜ konsultant ja tegevjuht. Lisaks sellele on ta koolitaja ja õppejõud, kes põhitöö kõrvalt õpetab EBSis välistundengtele ettevõtlus. Vabriti ettevõte Markitekt loob veebilehekülgi, mis tõesti töötavad. Markitekt on loonud koduleheküljed näiteks ajakirjale Director ja Pärnu Konverentsidele.

Koolituse teine esineja on Talis Bachmann, Tartu ülikooli kognitiiv- ja õiguspsühholoogia professor, kes avab meile teema: „Pakkumisega ja reklaamiga nõustumise või mittenõustumise psühholoogia“. Kõige muu hulgas on Bachmann tunnustatud psühholoog ja esimese eestikeelese reklaamipsühholoogialase teose „Reklaamipsühholoogia“ autor. Lisaks sellele on ta ajakirja Consciousness and Cognition toimetuskolleegiumi liige ja Eesti Psühholoogide Liidu juhatuse liige.

Koolituse viib võiduka lõpuni Armin Tüll, maailma suurima internetiturunduse ettevõtte WSI Online Eesti haru veebiprojektide juht ja ettevõtte partner. Ta on kogenud koolitaja, kes lisaks oma põhitööle annab internetiturunduse külalisloenguid EBSis ja Tallinna Ülikoolis. Tüll koolitab osalejaid teemal: „Kuidas müüa kinnisvara sotsiaalmeedias“.

Lisainfot koolituste kohta leiab http://kvmagnaadid.ee/ .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

23 − = 14

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.11.2021 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine