US Real Estate sõlmis Kiikri Ehitusega ehituslepingu Park Tondi ärilinnaku esindushoone rajamiseks

Urmas Sõõrumaale kuuluv Tammsaare Arenduse OÜ ja Kiikri Ehitus OÜ sõlmisid ehitustöövõtu lepingu, mille raames alustatakse septembris Park Tondi büroohoone ehitusega aadressil Tammsaare tee 56.

Park Tondi ärikvartal toob piirkonda 28 000 ruutmeetri ulatuses büroo- ja äripindasid. Sellest kujuneb ühtne ja omanäoline keskkond, mille olulisemateks märksõnadeks on moodne arhitektuur, tenniseväljakud, rohelus ja ajaloolised taastatavad hooned.

Park Tondi asub ajaloolisel Tondi kasarmute alal. Seal on juba olemas tennisekeskus ja muud spordirajatised. Vahetus läheduses on veel toidupood, mitmed söögikohad, koolid ja lasteaiad.

2023. aasta alguses valmib Tammsaare tee äärde 7-korruseline büroohoone brutopinnaga 11 935 m2. Hoonet iseloomustab detailideni läbi mõeldud arhitektuur. Hoone fassaad on kaetud vasega, mis annab hoonele efektse, omanäolise ja ajas natuke muutuva ilme.

Mõistagi on hoonel avarust andvad suured aknad ja kõrged laed. Unikaalseks teeb hoone aga paindlik planeering. Vaheseinad saavad olema planeeritud ja rajatud nõnda, et neid on võimalik lisada, eemaldada või ümber paigutada paari päevaga. Lisas sellele rajatakse hoonesse tavapärasest palju võimsam ventilatsioon. Nagu US Real Estate teisteski uusehitistes.

Parkimine on suuremas osas hoone maa-alusel korrusel, sealsamas on kinnine jalgrattaparkla koos riietus- ja pesemisvõimalustega. Kõik büroopinnad saavad rõdu ning hoone katusekorrusel on võimsate vaadetega terrass.

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõtte, mille eesmärgiks on arendada kaasaegse arhitektuuriga terviklikku elu- ja ärikeskkonda. Üks silmapaistvamaid on Tallinna uue linna süda, Rotermanni Kvartal, mis on pälvinud palju rahvusvahelist tähelepanu oma unikaalse arhitektuuri poolest. Täna on portfellis üle 100 000 m2 renditavat pinda ja üle 200 000 m2 arenduses olevat pinda, sh Rotermanni kvartal ja Merekindlus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?