Väikeses muudatuses peitub palju ilu

http://www.omanikud.ee/static/files/033/remont2.jpg

Aasta lõpp on just see aeg, kus tasub teha väikseid muudatusi, mis olemise kohe iseenesest veidi pidulikumaks teevad. Miks mitte teha jõulukingituseks enda köögile või vannitoale uus sisekujundus või paigutada elutuppa uus põrand või hoopis majale uus küttesüsteem?

Suuremate remonttööde tegemiseks tuleb tõenäoliselt võtta laenu võtta. Tulenevalt majanduskeskkonnast on sellisteks ettevõtmisteks jätkuvalt soodne aeg. Hinnad ehitusturul on ju langenud ning erinevad jõulusoodustused annavad omalt poolt lisaväärtust!

Nordea Panga Remondilaenu saad kasutada oma kodu kapitaalremondiks ja osalisteks uuendusteks nagu näiteks katuse vahetus, uste ja akende vahetus, köögi- või vannitoa renoveerimine.

Remondilaenu saab võtta alates 50 000 kroonist, laenu saab tagasi maksta kuni 20 aasta jooksul. Remondilaenu pakume Sulle, koduomanik soodsa lõppintressiga, lepingutasu alates 500 kroonist. Remondilaenu võtjad saavad lisaks mitmeid soodustusi meie partnerite juurest: nagu näiteks Arensi köögimööbel, Saunamaailm, Idema.

Nordea remondilaen laseb Su mõttel lennata!

Vaata järele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

64 + = 65

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!