Väikeses muudatuses peitub palju ilu

http://www.omanikud.ee/static/files/033/remont2.jpg

Aasta lõpp on just see aeg, kus tasub teha väikseid muudatusi, mis olemise kohe iseenesest veidi pidulikumaks teevad. Miks mitte teha jõulukingituseks enda köögile või vannitoale uus sisekujundus või paigutada elutuppa uus põrand või hoopis majale uus küttesüsteem?

Suuremate remonttööde tegemiseks tuleb tõenäoliselt võtta laenu võtta. Tulenevalt majanduskeskkonnast on sellisteks ettevõtmisteks jätkuvalt soodne aeg. Hinnad ehitusturul on ju langenud ning erinevad jõulusoodustused annavad omalt poolt lisaväärtust!

Nordea Panga Remondilaenu saad kasutada oma kapitaalremondiks ja osalisteks uuendusteks nagu näiteks katuse vahetus, uste ja akende vahetus, köögi- või vannitoa renoveerimine.

Remondilaenu saab võtta alates 50 000 kroonist, laenu saab tagasi maksta kuni 20 aasta jooksul. Remondilaenu pakume Sulle, koduomanik soodsa lõppintressiga, lepingutasu alates 500 kroonist. Remondilaenu võtjad saavad lisaks mitmeid soodustusi meie partnerite juurest: nagu näiteks Arensi köögimööbel, Saunamaailm, Idema.

Nordea remondilaen laseb Su mõttel lennata!

Vaata järele!

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC