Ajalooline büroohoone Endla tänaval saab uue hingamise

BPT Real EstateKevadel algavad Endla 16 ärihoone renoveerimistööd – uue väljanägemise saab paekiviülikond ja sissepääs, osaliselt uuendatakse ka siseruume.

Maikuus, mil hoonest lahkub pikaajaline kasutaja Telia AS, alustab AS renoveerimistöödega, et anda väärika ajalooga hoonele sügiseks uus ja värske välimus. kõik korrused, enam kui 4000 m2 büroopinda, üüritakse välja erinevas suuruses ettevõtetele.

“Omandasime 2015. aasta suvel. Juba siis nägime hoones suurt perspektiivi, mida kujundavad eelkõige väga hea asukoht südalinna läheduses, head parkimistingimused tulevastele kientidele, ning mugav ühistranspordi ühendus. Hoone hea seisukord koos eelpool nimetatuga loovad võimaluse pakkuda konkurentsivõmeliste hindadega komplektset ärihoone lahendust.”, sõnas Priit Uustulnd ( tegevjuht).

Paindlike lahendustega tagatakse igale ettevõttele sobiv töökeskkond. Ruumide planeeringuid muutes saab vajadusel kujundada terve korruse ühtseks toimivaks tervikuks, samuti on võimalik korruse liigendamine väiksemateks büroopindadeks.

Endla Ärimaja fassaadi ja sissepääsu konseptsiooni mõtles välja Kauss Arhitektid. „Valgenduse saab maja paekiviülikond, uuendatakse sissepääs ning Endla-Koidula nurgal asuv väiksem hooneosa rüütatakse säravmusta. Mitmedimensiooniline fassaad helkleb päeval mustjalt, pimedamal ajal paljastub uus erk fassaadikiht, mille joonistab välja fassaadi tagant paistev valgus. Nii saavutame kaasaegse ning moodsa ilmega büroohoone.“, kommenteerib hoone uuenduskuuri Kaur Talpsep (Kauss Arhitektid arhitekt&partner)

Endla Ärimajas on olemas koolitusruumid ja lõunarestoran. Mitmed üüripinnad on loodud sisekujunduse uuemaid trende silmas pidades. Kaasaegsed valgusküllased kontoriruumid on avatud planeeringuga, siseruumides lisavad interjöörile avarust hubased kardinad ja klaasseinad.

Südalinnast vaid 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel asuvale hoonele on tagatud mugav ligipääs nii jalgratta-, auto- kui ühistranspordiga liigeldes. Maja ees asuvad ühistranspordi peatused ja üürnikele ning külalistele on olemas 90 kohaga eraparkla. Ärimajast 500m kaugusel paikneb Kristiine Keskus, mis pakub mitmekülgseid toidukohtade valikuid ja häid ostlemisvõimalusi.

“Kevadel vabanevate büroopindadega on võimalik tutvuda juba täna – lahendused on väga paindlikud ja hinnad algavad 7 €/m2 . Eelmüük on juba täies hoos ja senine huvi on olnud suur.”, lisas Mihkel Pärtel (hoonesse büroopindu vahendava ettevõtte BPT Real Estate AS-i valdkonnajuht).
Hoone arenduse ja korrashoiu eest vastutab AS ning büroopindu vahendab BPT Real Estate AS.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC