Alanud on registreerumine 22/11/2010 Kinnisvara ABC koolitusele

Alanud on registreerumine 22/11/2010 algavale Kinnisvara ABC koolitusele. Koolituse eesmärk on anda teadmised nii alustavatele maakleritele, kui edasijõudnutele, kes vajavad süstematiseeritud ülevaadet kinnisvaravaldkonnast. Samuti on koolitusele oodatud kõik eraisikud, kel on plaanis kinnisvaraturul ostu- või müügipoolel osaleda.

Tõnu Toompark, Adaur Grupp OÜ juhatuse liige

Kinnisvaraturul toimetamise aluseid tutvustav koolitus toimub nüüd juba üheteistkümnendat korda.

Koolitusel räägime kinnisvaraturu olemusest, hindamisest ja finantseerimisest. Need teemad võtab üksipulgi läbi Adaur.ee analüütik Tõnu Toompark, kel kogemust kinnisvaraturul 12 aastat nii analüüsi, müügi, turunduse, kui konsultatsioonide valdkonnas.

Evi HindpereKinnisvaravaldkonda puudutavatest juriidilistest küsimustest  – asjaõigusest, võlaõigusseadusest, perekonnaseadusest, pärimisseadusest, notariaaltehingutest annab hea ülevaate jurist Evi Hindpere. Evi Hindpere on töötanud üle 15 aasta juristina kinnisvaravahendusbüroos, kus ta on paralleelselt tegelenud ka koolitusega. Momendil töötab Evi Hindpere Raid & Ko‘s juristina.

Andree RaidMaaklertegevusest ja kinnisvara müügiprotsessist räägib maaklerbüroo Raid & Ko juhataja Andree Raid. Andree Raid annab ülevaate kinnisvaramaakleri kohtustustest ja ameti olemusest ja sellest, kuidas kinnisvara praktilises elus müüakse. Andree alustas maakleriametis 16 aastat tagasi 1994. aastal ning 1997. aastal asutas ta Raid & Ko Kinnisvara- ja Õigusbüroo.

Koolituskava ja registreerumine Kinnisvara ABC lehel.

Lähem info

Tõnu Toompark
Adaur Grupp OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
Andree Raid
Raid & Ko OÜ
+372 502 3300
andree@raid.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

49 − 45 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC