Algab Karukellakodu III korterite müük

Alates veebruarist alustab ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte AS FKSM Pirital Karukellakodu III projekti müüki. Aadressil Pune tee 1, 3 ja 5 tuleb müüki 51 uut korterit kolmes neljakorruselises majas. 57 kuni 96 ruutmeetriste korterite algavad 700 000 kroonist ning küündivad 1,3 miljoni kroonini.

Karukellakodu omapäraks on tema asukoht. Lähedal asuv Pirita jõgi oma ürgoruga, mets, suurepärased võimalused tervisespordi harrastajatele ja väikeste lastega peredele. Suureks plussiks on ka tänu naabruses asuvale individuaalelamute rajoonile toimiv infrastruktuur – bussiühendus kesklinnaga, lasteaia ja koolide lähedus, kohalik kauplus.

Karkukellakodu III neljakorruselistes (soklikorrus + kolm korrust) ühe trepikojaga majades on 17 korterit, abiruumid ning panipaigad. Kahe- kuni neljatoaliste korterite sisaldavad lõplikult viimistletud korterit, parkimiskohta ees suletud parklas ning suurt (ca 4 kuni 6 m²) panipaika soklikorrusel. Maja ümbrus on haljastatud, turvalisel aiaga piiratud territooriumil on lastele mänguväljak liivakasti ja kiikedega.

Kõikidel korteritel on suur rõdu või terrass. Korterite siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale. Tubades ja köögis on laminaatparkett, vannitoas-tualetis keraamiline plaat ja põrandaküte ning esikus keraamiline plaat. Aknad on selektiivklaasiga puitraamidel pakettaknad.

AS FKSM on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. FKSM-i arendatud viimased tuntumad korterelamud on maantee 102d Parkmaja, 19-korruseline kõrghoone Maakri ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest