Kadrioru piiril Valge tänav 18 valmivad taas uued korterelamud

Kinnisvara- ja ehitusfirma AS FKSM rajab Tallinnas Lasnamäe nõlvale Valgele tänavale neli neljakorruselist uut elamut kokku ligi 140 korteriga.

Käesoleva aasta alguses alustas AS FKSM Valge tänava 18 viie elamu ehitust. Tegemist oli ühe esimese uute elamute ehitusprojektiga Lasnamäe linnaosas.

Kokku 130 korteri tänaseks lõpusirgele jõudnud kiire müük näitab, et uusi kortereid on Lasnamäele kiiresti juurde vaja. Tänaseks on jõutud elamuarendusprojekti teise etapini, kus samasse rajatakse veel neli elamut.

Piirkonna uusimad eluhooned on suunatud inimestele, kes hindavad head asukohta ning soovivad elada kvaliteetselt ehitatud kaasaegses elamus.

Nelja neljakorruselisse elamusse tuleb igasse kuni 35 korterit. Soklikorrus on reserveeritud panipaikade ja parkimiskohtade jaoks. Täiendavad parkimiskohad saavad olema aiaga piiratud territooriumil.

Omapärane on esimese korruse korterite juurde kuuluv suur terrass. 45 ruutmeetrine terrass on sobilik koht pikniku pidamiseks kodust lahkumata. Iga korteri juurde kuulub suur (8-14m²) rõdu.

Enamus korteritest moodustavad kahetoalised korterid, mille järele on nõudlus suurim. Lisaks on kavandatud ühe- ja kolmetoalisi kortereid. Aga ka suur – 110 ruutmeetrine neljatoaline korter suurematele peredele.

Korterelamute Kadrioru pargi tagune asukoht annab hea võimaluse kiiresti kesklinna jõuda nii isikliku kui ühistranspordiga. Vahetuses läheduses asub rajatav kunstimuuseum, Kadrioru parki viib rahulik jalgtee.

Valge 18 esimesed uued hooned valmivad 2006. a. esimeses kvartalis. Korterite hinnad algavad 520 000 kroonist.

AS FKSM on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev Soome ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. FKSM-i arendatud viimased tuntumad korterelamud on Karukellakodu korterelamud Pirita-Kosel, Pärnu maantee 102d Parkmaja, 19-korruseline kõrghoone Maakri Maja ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal