FKSM ehitab Kadrioru piirile Valge tänav 18 taas uued kortermajad

Kinnisvara- ja ehitusfirma AS FKSM rajab Tallinnas nõlvale Valgele tänavale neli neljakorruselist uut kortermaja kokku ligi 140 korteriga.

Käesoleva aasta alguses alustas AS FKSM Valge tänava 18 viie elamu ehitust.

Tegemist oli ühe esimese uute elamute ehitusprojektiga linnaosas.

Kokku 130 korteri tänaseks lõpusirgele jõudnud kiire müük näitab, et uusi kortereid on Lasnamäele kiiresti juurde vaja. Tänaseks on jõutud arendusprojekti teise etapini, kus samasse rajatakse veel neli kortermaja.

Piirkonna uusimad eluhooned on suunatud inimestele, kes hindavad head asukohta ning soovivad elada kvaliteetselt ehitatud kaasaegses kortermajas.

Nelja neljakorruselisse hoonesse tuleb igasse kuni 35 korterit. Soklikorrus on reserveeritud panipaikade ja parkimiskohtade jaoks. Täiendavad parkimiskohad saavad olema turvalise aiaga piiratud territooriumil.

Erilist märkimist väärib esimese korruse korterite juurde kuuluv suur terrass. 45-ruutmeetrine terrass on sobilik koht pikniku pidamiseks kodust lahkumata. Iga korteri juurde kuulub suur (8-14m 2S) rõdu.

Korterelamute Kadrioru pargi tagune asukoht annab hea võimaluse kiiresti kesklinna jõuda nii isikliku kui ühistranspordiga. Vahetuses läheduses asub rajatav kunstimuuseum, Kadrioru parki viib rahulik jalgtee.

Valge 18 esimesed uued hooned valmivad 2006. a. esimeses kvartalis. Projekti viimaste kortermajade valmimine jääb 2006. a. keskpaika. Korterite hinnad algavad 540 000 kroonist.

AS FKSM on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. FKSM-i arendatud viimased tuntumad korterelamud Valge 18 projekti kõrval on Karukellakodu korterelamud Pirita-Kosel, elamud Asula 1 ja 1a, 19-korruseline kõrghoone Maakri ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC