Kadrioru piiril Valge tänav 18 valmivad uued korterelamud

Veebruaris algas Tallinnas Kadrioru piiril asuvate uute korterelamute müük. Aadressile Valge tänav 18 rajab ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte AS FKSM kaks viiekorruselist kokku 53 korteriga korterelamut. 31-86 ruutmeetriste korterite hinnad uutes elamutes on 452 000 kuni 1 300 000 krooni.

Valge tänav 18 korterelamud asuvad Lasnamäe nõlval Kadrioru piiril. Elamute krunt asub merepinnast 36 meetri kõrgusel. Tänu sellele asjaolule avaneb pea kõigi korterite akendest maaliline vaade Tallinna lahele ja ümbruskonnale.

Piirkonna uusim eluhoone on suunatud inimestele, kes hindavad head asukohta ning soovivad elada kvaliteetselt ehitatud kaasaegses elamus.

Korterelamute Kadrioru pargi tagune asukoht annab hea võimaluse kiiresti kesklinna jõuda nii isikliku kui ühistranspordiga. Vahetuses läheduses asub rajatav kunstimuuseum, Kadrioru parki viib rahulik jalgtee.

Unikaalsena Eesti tavapärastes oludes on mõlemad viiekorruselised elamud varustatud liftiga. Kõikide korterite juurde kuulub parkimiskoht krundil ja panipaik. Viimaste maksumus sisaldub korteri hinnas. Kõikidel korteritel on rõdu või terrass.

Korterite ruutmeetri hinnad on suurusjärgus 13000 kuni 16000 krooni ruutmeeter. See hind sisaldab ka korterite täielikku siseviimistlust. Korterite siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale. Tubades ja köögis on laminaatparkett, vannitoas-tualetis keraamiline plaat ja põrandaküte.

Valge tänav 18 korterelamud valmivad käesoleva 2004. aasta lõpul.

AS FKSM on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev Soome ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. FKSM-i arendatud viimased tuntumad korterelamud on Karukellakodu korterelamud Pirita-Kosel, Pärnu maantee 102d Parkmaja, 19-korruseline kõrghoone Maakri Maja ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika