Asula 1a kerkib 10-korruseline elamu

Ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte AS ehitab Tallinna kesklinna Asula tn. 1a 10-korruselise korterelamu.

Elamusse tuleb 57 ühe- kuni neljatoalist korterit suurusega 40 kuni 120 ruutmeetrit. Korterite ruutmeetrihinnad on vahemikus 14500-24000 krooni.

Viimasele kümnendale korrusele ehitatakse eksklusiivne neljatoaline korter, mille 56 ruutmeetriselt terrassilt ja 20 ruutmeetriselt rõdult laiub maaliline vaade Tallinna panoraamile.

Asula 1a asub Pärnu maantee viadukti läheduses, seega kesklinnas. Piirkonnas on arenenud ühistranspordi võrgustik, läheduses olev Lilleküla staadion loob võimalused sportimiseks.

Korterelamu hea asukoht võimaldab Pärnu maantee kaudu lühikese ajaga linnasüdamesse jõuda nii kõndides kui ka ühis- või isikliku transporti kasutades. Ühistranspordi, sh elektrirongi abil on võimalik tänu vahetus naabruses paiknevatele peatustele linnatsentrisse jõuda vaid mõne minutiga.

AS on ehituse ja kinnisvara-arendusega tegelev ehituskontserni YIT kuuluv ettevõte. -i arendatud viimased tuntumad korterelamud on Valge 18 Lasnamäel, Karukellakodu korterelamud Pirita-Kosel ning korterelamu Kaarli puiesteel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal