Arco Vara pakub võimalust soetada elamukrunt Saaremaa uuele golfiväljakule

Arco Vara müüb uue nišina elamukrunte Saaremaal, Kuressaare linna territooriumile valmiva 80ha suuruse golfiväljaku maa-alale. Krundid on suunatud peamiselt golfihuvilistele, kel võimalus oma hobi harrastamine võimalikult mugavaks muuta.

Arco Vara Saare büroo juhataja Priit Kuuse sõnul näevad nad kruntide sihtgrupina eelkõige nii Eesti kui ka välisriikide golfimängijaid, kel võimalus siis vastavalt kas endale või väljaüürimiseks maa-alale hubane elamispind rajada. “Kuna eeldatavasti enamus väljakut kasutavaid golfimängijaid on väljastpoolt Saaremaad, siis on majutusprobleemide lahendamiseks neile just kõige sobivamad golfiväljaku territooriumil ja selle vahetus läheduses paiknevad majutuskohad”, sõnab Kuusk.

Piirkonda on planeeritud 18 rajaga championship-tüüpi väljak, millest üheksal rajal saab mängida juba aastal 2006. Ülejäänud 9 raja valmimine on planeeritud aastaks 2009. Väljak piirneb läänest Linnulahe lindude kaitselaga ja idas Põduste jõega. Viimane on veerohke ka põuasel ajal ja tagab antud maa-ala kastmiseks vajaliku vee koguse.

80 hektaril laiuvale maa-alale on lisaks golfiväljaku rajatistele planeeritud 103 elamukrunti keskmise pindalaga ca 1000 m². Esimeses etapis on müüakse 16 elamuarenduse kinnistut, millest saadud raha investeeritakse väljaku ja teenindavate infrastruktuuride rajamisse. Ülejäänud kinnistute müük toimub peale golfiväljaku käivitumist.

Hetkel on käivitunud 9 krundi, suurustega 580 – 1099 m2 ning hinnavahemikus 199 600 – 261 880 krooni, müügitegevus.

Golfiväljaku Master Plan’i on koostanud ja mille projekteerimist jäab Soome golfiarhitekt ja endine tunnustatud golfimäija Lassi Pekka Tilander. Väak ehitatakse USGA (United States Golf Association) normide kohaselt. Ehitustönõab ja teostab jälvalvet Raimo Malmströ mainekas spetsialist Soomest. Kastmissüe projekteerib Soome antud ala parim spetsilist Kimmo Laihonen.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.11.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine