E.L.L. Kinnisvara keskustes avatakse 9 Hispaania moeketi Grupo Cortefiel brändi kauplust

Vastavalt E.L.L. Kinnisvara ja Grupo Cortefiel brände Baltikumis frantsiisilepingu alusel esindava KarKat Fashion Groupi kokkuleppele jõuavad Cortefiel brändid E.L.L. Kinnisvara kolme kaubanduskeskusesse. Aprillis avati neli kauplust Panorama keskuses, tulevikus avatakse kaks kauplust Riga Spice ja kolm kauplust Tallinn kaubanduskeskuses.

„Meil on väga hea meel olla KarKat Fashioni strateegiliseks partneriks Euroopa suure rõivakontserni Grupo Cortefiel brändide toomisel Eesti, ja tarbijateni. Uued kaubamärgid on väärikas ja atraktiivne täiendus me tänasele brändiportfellile, tugevdades veelgi meie keskuste rõivakaupade valikut,“ ütles E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimees Aldo Dapon.

Grupo Cortefiel avas aprillis Panorama kaubanduskeskuses oma brändide Cortefiel, Pedro del Hierro, Springfield ja women’secret kauplused. women’secret kauplus avatakse tänavu mais ning Cortefiel pood novembris Spice keskuses. 2015. aasta kevadel Tallinnas avatavas kaubandus- ja meelelahutuskeskuses on plaanitud Cortefiel, Springfield ja women’secret poodide avamised.

Baltikumis Grupo Cortefiel kaubamärke frantsiisilepingu alusel esindava KarKat Fashion Group direktor Karinee Sildniku sõnul on maailmas populaarsete brändide edu kindel ka Baltimaades. „Cortefiel, Pedro del Hierro, Springfield ja women’secret leiavad kõikides riikides ostjad, kes hindavad originaalsust, kvaliteeti, funktsionaalsust ja õiglast hinda. Tänaseks on antud kaubamärgid müügil juba enam kui 1900 kaupluses 65 riigis,“ lisas Sildnik.

E.L.L. Kinnisvara (www.ell-realestate.com) on Baltimaade juhtiv kinnisvaraettevõte, mis arendab, haldab ja opereerib erinevaid ostukeskusi, hotelle, äri- ja büroohooneid, samuti lao- ja tootmishooneid. E.L.L. Kinnisvara omab osalusi viies juhtivas kaubanduskeskuses: Tallinnas, Spice ja Spice Home kaubanduskeskused Riias, Panorama keskus Vilniuses ning Saules Miestas keskus Šiauliais.

Grupo Cortefiel (www.grupocortefiel.com/en/) on Hispaania suuruselt teine rõivaste jaemüüja, millele kuuluvad moebrändid Cortefiel, Pedro del Hierro, Springfield ja women’secret. Grupil on 1900 kauplust 65 riigis. Ettevõtte 2011. aasta käive ulatus 954 miljoni euroni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC