East Capital ostab Hiltoni hotelli hoone 48 miljoni euro eest

East CapitalFondivalitseja hallatav East Capital Baltic Property Fund III ostab 48 miljoni euro eest Olympic Entertainment Groupilt (OEG) Tallinnas juunikuus avatud hoone, milles asuvad Tallinn Park ja Olympic Park Casino. OEG kontserni kuuluvad ettevõtted jätkavad hotelli ja kasiino pikaajalise operaatori ja varade omanikuna.

OEG saab tehingust ligikaudu 17 miljonit eurot tulu. “Meie jaoks on see aastaid väldanud arendusprojekt nüüd saanud väärika punkti,” oli OEG juhatuse esimees Madis Jääger rahul sõlmitud tehinguga ning lisas, et kinnisvara omamine ei ole kontserni jaoks kunagi olnud eesmärk omaette. “Olympic on ennekõike ikkagi turismi- ja meelelahutusettevõte ning see tehing aitab meil veelgi paremini keskenduda oma põhitegevuse arendamisele,” rõhutas Jääger.

“Tegemist on vaieldamatult märgilise objektiga kogu regiooni kinnisvaraturul ning see sobib kõigi näitajate poolest väga hästi meie niigi esinduslikku investeeringute portfelli,” kommenteeris Real Estate tegevjuht Madis Raidma.

Tehingut nõustasid Triple Net Capitali juhtivpartner Heiti Riisberg ja advokaadibüroo Primus müüja poolelt ning advokaadibüroo Raidla Ellex ja audiitorbüroo poolelt. Tehingut finantseerib Swedbank.

Tehingu lõpuleviimine sõltub tavapäraste tingimuste täitmisest, sh Eesti konkurentsiameti heakskiidu saamisest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

9 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest