Eco Advice: Räägu tn ridamajade ehitustegevus on alanud

Uued energiatõhusad ridaelamud Kristiine linnaosas aadressil Räägu tn 16 ja 18 valmivad juba järgmise aasta detsembris.

08.11.2023. a. allkirjastati ehitusleping uute ridaelamute ehituseks. Arendajaks on UR Partners OÜ, peatöövõtjaks on ehitusfirma Mitt & Perlebach OÜ ja arenduse juhtija on Eco Advice OÜ. Aedlinna sügavusse mattuvatest tulevastest kodudest on omaniku leidnud juba 5 majaosa.

Uued kodud on klientidele üleandmiseks valmis 2024 aasta detsembris.

Atraktiivsete ridaelamute arendust juhib ja müüki korraldab Eco Advice OÜ. Ettevõtte juhataja Anton Nikitini sõnul on tegemist tõeliselt Kristiine linnaosa eelised ära kasutava arendusega – Kristiine aedlinna kõrvaltänavale jäävad uued kodud, kus kogukonnatunne on kerge tekkima – tugev arhitektuurne lahendus toetub läbimõeldud maastikuarhitektuurile.

Ehitusettevõtte juhatuse liige Kristjan Mitt kommentaar: „Mitt & Perlebach OÜ, projekti arendaja UR Partners OÜ ja Eco Advice OÜ vaheline koostöö on pika ajalooga. Tänases ehitus- ja kinnisvaraturu seisus on väga tähtis hoolikalt valida kogenenuid ja usaldusväärseid koostööpartnereid. Usume, et meie pikaajaline ehituskogemus tagab tööde tellija ja ridaelamubokside ostjate rahulolu ehit ustööde kvaliteedi osas.“

Nikitin jätkab: „Teostades Kristiines juba kaheksandat rida- või kortermaja arendust viimase kümne aasta jooksul, peame jätkuvalt oluliseks personaalset lähenemist iga kliendi vajadustele – juba projekteerimise käigus majaosa ostnud kliendid said lahendada oma uute kodude siseplaneeringu vastavalt oma soovidele. Näeme tendentsi, kus suuremate ja kallimate korterite, majaosade puhul klientide erilahenduste ja erisoovide hulk üha kasvab, ja kui need on klientide poolt esitatud piisavalt varakult, saame arendajana ka neid ettepanekuid arvesse võtta.“

Räägu 16 ja 18 majade ümbruse maastikuarhitektuurse lahenduse töötas välja maastikuarhitekt Peep Moorats. Majade arhitektuur on lahendatud arhitektuuribüroo Puusepp & Mänd poolt. Siseviimistluslahendused tegi nauditavaks Pulo Disain.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika