EKFL: Kinnisvarafirmade Liit sai uue juhatuse

Eesti Kinnisvarafirmade Liit EKFLEesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) sai järgnevaks kaheks aastaks uue juhatuse, mille esimeheks valiti AS Liven nõukogu esimees Andres Aavik. Aseesimeheks valiti Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand.

EKFL juhatuse liikmetena jätkavad Ardi Roosimaa – Restate Property Advisors OÜ nõukogu liige, Tõnu Toompark – Adaur Grupp OÜ juhatuse liige ja Mart Saa – LAAM Kinnisvara OÜ juhatuse liige. Uuteks juhatuse liikmeteks valiti Maret Väljaots, Bonava Eesti juhatuse liige ja Eno Juul, Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse liige.

Vastvalitud EKFLi juhatuse esimees Andres Aavik sõnas, et soovib oma ametiajal laiendada Eesti Kinnisvarafirmade Liidu kandepinda kinnisvarasektorit puudutavas seadusloomes. Soovime, et meie arvamust küsitaks ja sellega ka arvestataks. Lisaks riigi ja kohalike omavalitsustega koostöö parandamisele soovin koostööd parandada ka EKFL-i sees ja teiste erialaliitudega, kellega linnaruumi ja parema elukeskkonna teemasid edasi viia.

Andres Aavik on kinnisvaraarenduse valdkonnas tegutsenud üle 25 aasta.

Liidu tegevdirektorina jätkab Tõnis Rüütel.

Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) on loodud 1994. aastal. EKFL on kinnisvara vahenduse, arenduse ja konsultatsioonidega tegelevate äriühingute ühendus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika