Endatehtud siseviimistlus annab kodu lõhna ja maitse

Täna on ehitusturul palju turbulentse. Ehitustöid on napilt, ehitustöölisi seevastu enam kui palju. Pöördumatult on kadunud aeg, kus ehitus- ja remonditeenuse tellija peab nutma ja paluma , et keegigi tuleks ja aitaks tal korteri siseviimistluse lõpetada. Ehitustööde pakkujaid on palju ja on tarbija jaoks enam kui mõistlikud.

Kinnisvaraturul on möödas ajad, kus kõige minevamaks kaubaks on anonüümne naaberkorteriga äravahetamiseni sarnane elamispind. Inimesed tahavad uues kodus universaallahenduste asemel näha midagi tõeliselt personaalset – midagi, mis oleks tehtud täpselt konkreetse koduostja soovide ja tahtmiste järgi. Kellele meeldikski elada täpselt samasuguses korteris kui naaber?
Illustratsioon
Üha rohkem on inimesi, kes soovivad uut kodu ostes, et koos tehnosüsteemide ning üldosadega oleks tervikuna sajaprotsendiliselt valmis. See välistab koduostja riskid, et arendaja midagi teha „unustab“ või kõrvalkorteri omanik ehitustööde käigus maja ühisosa kahjustab. Samas peab olemas olema võimalus uue kodu siseviimistluse lahendamiseks enda valitud materjale, värvitoone kasutades pidades seejuures silmas uue kodu omaniku personaalseid eelistusi ja iseloomu.

Ühe esimese pääsukesena peale suurt buumi on tarbijale suunatud elamuarenduse vallas turule toodud autentselt renoveeritud arhitektuurimälestis – korterelamu Eha. Väärika Villa Eha juures on kõrgendatud tähelepanu pööratud maja ja ümbritseva keskkonna harmooniale ning samavõrd renoveeritud pisidetailidele koos õige materjalikasutusega, mis annavad majale kodu lõhna ja maitse.
Illustratsioon
Tallinna kesklinnas asuva Eha juures on säilitatud kõik iseloomulikud detailid – stukk-reljeefid fassaadil, karniisid, plaatrõdud, õhulised metallist reelingpiirded, endisaegses võtmes trepikojad. Väärikad sepislahendused ja tammetoonis uksed-aknad on valmistatud ajaloolisi profiile järgides maja algupärandist lähtuvalt.

Terviklikult lahendatud elamu kortereid pakutakse valge karbina. Arvestades maja unikaalsust on korterite siseviimistluse personaliseerimise võimalus jäetud uue kodu ostjatele. See annab võimaluse luua just sellised lahendused, mis kõige enam rõõmu ja rahuldust pakuvad.

Täna on ehitusmaterjalid vabalt kättesaadavad ja müüjad ning ehitusteenuse pakkujad on tiheda konkurentsi tõttu enam kui motiveeritud teenust pakkuma. Täna on hea võimalus uut korterit soetades luua unikaalne kodu pikkadeks aastateks, mis jääb kandma omanike iseloomu ning eristub radikaalselt kõigist nimetutest tüüplahendustest

Artikli autor on Ivar Piirsalu, Real Kinnisvara juhatuse liige.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC