Endover Kinnisvara arendatav City Residence sai nurgakivi

EndoverKinnisvaraarendaja Endover Kinnisvara pani nurgakivi Tartu maantee 56 asuvale uhkele City Residence’ile, mis valmib juba 2016. aasta suvel. Maja on Rasmus Tamme Ars Projektist, ning hoone arendust finantseerib Pank.

Robert Laud, Endover Kinnisvara tegevjuht ja juhatuse liige: “Kevadel enne ehituse algust oli müüdud 25%. Täna mõned kuud hiljem nurgakivi paigaldades saame öelda, et müüdud on juba pool hoonest! See viitab tugevale nõudlusele kinnisvaraturul ning usaldusele Endover Kinnisvara vastu. Aktiivseima arendajana Tallinna südalinnas näeme, et nõudlus kvaliteetsete südalinna korterite järele on jätkuvalt väga suur. Lisaks väikestele korteritele on tugev huvi ka suurte luksuslike ülemiste korruste korterite, katuseterrasside ning unikaalsete soojade rõdude vastu, kust avanevad imelised vaated nii city’le, merele kui ka vanalinnale. Ostjad hindavad hoonele lisaväärtust loovaid puhkealasid nagu luksuslik möbleeritud fuajee ja privaatsust pakkuv haljastatud kinnine sisehoov koos mänguväljakuga. Usume, et tänu turul valitsevale positiivsele meelestatusele müüakse enamus kortereid veel enne maja valmimist. Täname City Residence´i kliente usalduse eest ja soovime õnne selle tähtsa etapi puhul hoone valmimisel.”

Ehitusfirma OÜ juhatuse esimees Mait Schmidt: “Nurgakivi panek on sümboolne hetk ehitise valmimise protsessis. Sünergia, mida koos jõulise arendaja Endover Kinnisvara ning Rasmus Tammega Tartu maantee ääres rakendame, kulmineerub tuleva aasta suvel, kui maja selle kasutajatele üle anname. Oleme kindlad, et see silmapaistva arhitektuuriga hoone jääb pikaks ajaks Tallinna peatänavat ilmestama ning tõstab linnaruumi väärtust.”

Rasmus Tamme arhitektuuribüroost Ars Projekt: “Tartu maantee kui Tallinna olulisema peatänava ilme kujundamine on meile suureks auks. City Residence’i sobitamine südalinna tuiksoonele on olnud meile suurepärane väljakutse. Arhitekti töö jääb inimestele vaatamiseks-kasutamiseks väga pikaks ajaks, seetõttu peame me piltlikult öeldes looma mantli, mida tuleb kanda väga kaua ja mis peab kõik see aeg olema moodne ja mugav kanda.”

City Residence on suurlinliku arhitektuuriga elu- ja ärihoone. Hoonel on 85 korterit, viis äripinda, kahekorruseline -alune ilmastikukindel ning privaatne roheline sisehoov. Valmivad kvaliteetse siseviimistlusega 2—4-toalised korterid, mille juures on kuni 24-ruutmeetrised rõdud, soojad talveaed-rõdud ning avarad terrassid. Hoone 8. korrusele on planeeritud eksklusiivsed Platinum Collection erilahendustega korterid. Korterite hinnad algavad 136 500 eurost. Hoone valmib 2016. aastal. Lisainfo City Residence’i kohta: www.endover.ee/city

City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover City Residence, Endover

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC