Jaapanlaste Crowd Credit plaanib Estateguru kaudu investeerida kuni 10 miljonit eurot

Juba enam kui 1,4 miljonit eurot Estateguru projektidesse investeerinud Jaapani ettevõte Crowd Credit kavatseb veel lähiajal tõsta oma siinsete investeeringute mahu 5 miljoni euroni ning tulevikus kasvatada portfellimahtu 10 miljonini, kinnitas rahvusvahelistele ühisrahastuse investeeringutele keskendunud Jaapani fintech ettevõtte esindaja Tomohiro Mochida.

„Meie visioon Crowd Creditis on ületada lõhe ülemaailmse krediidituru ja Jaapani investorite vahel. Näeme seda strateegilise partnerlusena, mis annab meile võimaluse Estateguruga oma tugevused ühendada, et avada Euroopa kinnisvaraturul uusi investeerimisvõimalusi,“ sõnas Crowd Credit Estonia juhatuse liige Tomohiro Mochida eelmisel nädalal Tallinnas.

„Estateguru haldab juba täna üle 30 miljoni euro institutsionaalset kapitali. Mul on väga hea meel Crowd Creditiga seatud uute ühiste eesmärkide üle ning samuti on hea meel kinnitada, et nende esimesed uued investeeringud on meie koduturul Eestis juba tehtud,“ ütles Estateguru tegevjuht Mihkel Stamm partnerlust kommenteerides.

Ligi 300 miljoni euro suuruse investeerimisportfelliga Estateguru platvormil on üle maailma 160 000 kasutajat, kellest 7000 liitus 2023. aastal. Estateguru ühisrahastusplatvormi investeeringute maht oli käesoleval aastal kokku 66 miljonit eurot ning tagasimakseid on investoritele laekunud 85 miljonit eurot.

Estateguru

Estateguru on juhtiv üleeuroopaline platvorm, mis pakub kinnisvaratagatisega laene väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ning hoolikalt valitud investeerimisvõimalusi rahvusvahelisele investorite kogukonnale. Ühendades erinevad teenusepakkujad, väikese ja keskmise suurusega ettevõtted ning investorid ühele turule, saame pakkuda midagi ainulaadset – sujuvat, piiriülest ja digitaalset teenust laenuvõtjatele ja investoritele. Meeskonda kuulub üle 80 professionaali 12 erinevast rahvusest nii Helsingis, Londonis, Tallinnas (HQ), Riias, Vilniuses kui ka Berliinis.

Crowd Credit

Crowd Credit on silmapaistev Jaapani fintech-ettevõte, mis on spetsialiseerunud ülemaailmsetele ühisrahastusinvesteeringutele. Keskendudes investoritele juurdepääsu pakkumisele erinevatele globaalsetele turgudele, on Crowd Credit seadnud end fintech-tööstuse liidriks. Ettevõtte uuenduslik lähenemine investeeringutele on võimaldanud üksikisikutel ja institutsioonidel osaleda paljudes ülemaailmsetes projektides, edendades rahalist kaasatust ja soodustades piiriülest koostööd.

Fotol vasakul Crowd Credit Estonia juhatuse liige Tomohiro Mochida ja paremal Estateguru tegevjuht Mihkel Stamm. Foto autor: Karolin Köster

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine