Kapitel: Robert Kitt on detsembri algusest kinnisvaraettevõtte Kapitel nõukogu liige

KapitelAlates detsembri algusest on kinnisvaraettevõtte nõukogu neljas liige Robert Kitt. Ettevõtte nõukogu jätkab koosseisus: nõukogu esimees Toomas Annus ning nõukogu liikmed Teet Roopalu, ja Robert Kitt.

  on Baltikumi üks juhtivamaid kinnisvaraettevõtteid ning on suur heameel sellise ettevõttega liituda,“ ütles Robert Kitt.

„Meil lihtsalt vedas, et Swedbankil ei ole teda enam vaja,“ ütles Kapiteli nõukogu esimees Toomas Annus.

Robert Kitt on töötanud panganduses erinevatel ametikohtadel, sealhulgas aastatel 2015–2019  Eesti juhatuse esimehena. Robert Kitt on Tallinna Tehnikaülikooli loodusteaduste doktor, majandusteaduste magister ning sotsiaalteaduste bakalaureus ning ta on olnud ka Tallinna Tehnikaülikooli dotsent, teadur ja külalisprofessor. Robert Kitt on ühiskondlikult aktiivne, olles Tallinna Tehnikaülikooli kuratooriumi ja vilistlaskogu juhatuse liige ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhatuse liige, varasemalt on ta tegutsenud Vabariigi Presidendi mõttekojas.

on Baltikumi suurimaid kinnisvaraettevõtteid, kes arendab ja juhib kaubanduskeskusi, hotelle ja büroohooneid. Grupi kinnisvaraportfellis on üle 185 000 m² üüritavat pinda. omab nelja büroohoonet (Delta Plaza ja Sõpruse Ärimaja Tallinnas, Narbuto 5 Vilniuses ja I.P.Pavlova 5 Prahas) ning osalust neljas ostukeskuses (Spice ja Spice Home Riias, Panorama Vilniuses, Viru Keskus Tallinnas). Ettevõttele kuulub Nordic Hotel Forum (opereerib OÜ Nordic Hotels) ning koos AS-iga Infortar Tallink City Hotell, mida opereerib Tallink Hotels.

Kapitelil on arenduses kaks ärikvartalit Tallinnas ja Riias. Tallinna kesklinna kavandatavas Liivalaia ärikvartalis on kokku 36 000 m² üüripinda ning projekt koosneb kolmest hoonest: Eesti kõrgeim, 111 meetri kõrgune 28-korruseline büroohoone, 15-korruseline büroohoone ja 9-korruseline kortermaja ning neid ühendav parkimismaja. Riia Elemental Skanste bürookompleksi esimene etapp hõlmab kaht omavahel ühendatud 10-korruselist büroohoonet üüripinnaga 21 000 m². Lisaks arendab 260 toaga hotelli Tallinnas Linnahalli kõrval asuvale Kalasadama tn 10 mereäärsele kinnistule ning töötab välja kontseptsiooni Tallinnas Smuuli tee ja Narva mnt vahelisel alal asuvale enam kui 11 hektari suurusele kinnistule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

21 − 16 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine