Liven Kinnisvara: Uued kodud Uues Maailmas valmivad aasta pärast

Toom-Kuninga 21Liven Kinnisvara poolt arendatava Toom-Kuninga 21 korterelamu on kavandanud Kadarik Tüür Arhitektid ning ehitajaks valiti Merko Ehitus Eesti. Ehitustöödega alustati ​19.12.2017 ning elamu valmib aasta pärast. Tänaseks on 36 korterit juba omaniku leidnud.

9-korruselises elamus on kokku 52 korterit ning äripinda. Luksuslikumad korterid on läbi kahe korruse ning omavad avaraid katuseterrasse. Esimesele korrusele rajatakse elanike ühiskasutusse antav hobiruum. Enamikel korteritel on rõdu, maa-alusele korrusele rajatakse panipaigad ja parkimiskohad.

Tallinnas ehitatakse palju kortermaju, kuid arendustegevus on liikumas äärelinnadesse, sest kesklinnas hakkavad vabad krundid otsa saama. Erandiks pole ka Uue Maailma asum, kus elamuarenduseks sobivaid krunte napib ning viimastel aastatel on ehitatud vaid üksikuid korterelamuid.

Toom​-​Kuninga 21 elamu asub Uue-Maailma ja Tõnismäe piiril otse Lastestaadioni servas. Hoone on silmapaistev nii oma arhitektuuri kui ka sisearhitektuursete lahenduste poolest, mille puhul arhitektid ja sisearhitektid ammutasid inspiratsiooni eelmise sajandi 20-30-ndate Art Decost.

Toom-Kuninga 21 majas nagu ka teistes Liveni majades, saab iga klient enda vajaduste ja võimaluste järgi kujundada ruumide paigutuse ja teha ise siseviimistluse valikud. Liveni partner Andres Aavik kommenteeris, et Liven annab võimaluse klientidel valida parketist ukselinkideni. “Just tulevane elanik teab, milline tema kodu peab olema – planeeringust pisidetailideni välja.”

Liven (www.liven.ee) on kinnisvaraarenduse ettevõte, mis rajab kodusid Tallinnas. Liven väärtustab head arhitektuuri ning loob asukohast lähtuvalt parima elukeskkonna.

Merko Ehitus Eesti (www.merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri, teede- ning elamuehituse töid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 67 = 76

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.10.2021 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?