Merko Ehitus: Käivitatakse Uus-Veerenni korteriarendusprojekti viies etapp

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluv AS on otsustanud käivitada Tallinna kesklinnas asuva Uus-Veerenni korteriarendusprojekti viienda etapi, mille raames valmib 2023. aasta alguses 12 kortermaja kokku 137 korteri ja 8 äripinnaga.

Aadressidele Veerenni 36b ja Pille 11 (merko.ee/veerenni/) kerkivate kolme-, nelja- ja kuuekorruseliste B-energiaklassiga hoonete korterite suurused jäävad vahemikku 34–118 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 3228 eurost. Parkimiskohad asuvad hoone -aluses parklas, haljastatud sisehoovis on puhke- ja mängualad. Uue arendusetapi arhitektuuri on loonud ja Johann-Aksel Tarbe ning see sarnaneb Veerenni tänava ääres asuvate varasemate etappide omaga.

Kolme etapi jooksul on alates 2019. aastast Uus-Veerennis valminud 23 hoonet 283 korteri ja 12 äripinnaga. Hoonete vahele rajatud sisehoov pälvis 2020. aastal Maastikuarhitektide Liidu aastapreemia hooviruumi kategoorias. Neljas etapp, Tiiu 12 majad kokku 88 korteriga on sissekolimiseks valmis 2022. aastal. Arendusprojekti kogumahus rajatakse aastate jooksul umbes 50 korterelamut ligi 1400 uue koduga. Samuti kerkivad piirkonda lasteaed ja ärihoone.

AS Merko Ehitus Eesti (merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri- ja elamuehituse töid ning arendab elukondlikku kinnisvara. Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko korteriarenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest