Nordecon Betoon hakkab kasutama brändinime NOBE

NordeconAlates 2017. aasta aprillist kasutab Nordeconi kontserni kuuluv OÜ brändinime NOBE, ettevõtte ärinimeks jääb Betoon OÜ. Ettevõtte kõik õigused, kohustused ja lepingud kehtivad jätkuvalt ning tööd jätkatakse kõikides senistes tegevusvaldkondades.

„Oleme turul tegutsenud aastast 2000. Algusaegadel valdavalt betoonitöödele spetsialiseerunud Betoonist on 17 aastaga välja kasvanud ehitusettevõte, mille tegevus katab kõiki ehitusprotsesside osi kavandamisest kuni rajamiseni, mistõttu peame oluliseks, et ka ettevõtte bränd väljendaks laiemat tegutsemisvaldkonda,“ ütles OÜ juhatuse esimees Mait Rõõmusaar. „ jätkab tegevust kõigis senistes tegevusvaldkondades, milleks on peatöövõtt ja projektijuhtimine, betoonitööd ja põllumajandusehitus. Ühena vähestest ehitusfirmadest on meil oma projekteerimisüksus, mis võimaldab pakkuda paindlikku ehituse täisteenust. Tahame olla piisavalt väikesed, et säilitada paindlikkus ja loovus ning parasjagu suured, et pakkuda kvaliteeti tugeva ja kindla partnerina.”

„Uue nime ja identiteedi loomisel pidasime silmas, et jääksime truuks väärtustele ja põhimõtetele, millest juhindudes oleme ettevõtet üles ehitanud, kuid lisanduks ka nooruslikkust ja uuendusmeelsust. uus moto väljendab meie tööpõhimõtet läbi aastate – ja Betoon. Nutikalt, “ lisas Mait Rõõmusaar. „Võimalusel lööme kaasa ka kunstiteoste loomisel – tuntuim on näiteks heliskulptuur Cromatico Lauluväljakul.“

NOBE ehk on Nordeconi kontserni kuuluv ehitusettevõte, mis tegeleb aastast 2000 ehituse peatöövõtu ja betoonitöödega. Alates aprillist 2017 kasutab kaubamärki NOBE. Ettevõte on osalenud huvitavates kultuuri- ja kunstiprojektides, millest tuntuim on Aasta Betoonehitis 2011 tiitliga pärjatud Saksa kunstniku Lukas Kühne loodud heliskulptuur Cromatico Tallinna Lauluväljakul. Betoon annab tööd ligi 155 inimesele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 4 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine