Pressiteade: Astlanda alustas Toompargi müüki

AstlandaTäitmaks uute kvaliteetsete elamispindade defitsiiti Tallinna kesklinna piirkonnas on Astlanda Ehitus alustanud uue korterelamu Toompark müüki. Arendusprojekti raames kerkib Paldiski maantee kesklinnapoolsesse otsa 66 korteri ja 6 äripinnaga elamu.

„Käimaks kaasas kaasaegse energiasäästu põhimõtetega on elamu projekteeritud energiaklassi B,“ rõhutas Astlanda Ehituse juhatuse liige Kajar Kruus. „Individuaalse soojustagastusega sundventilatsiooni abil säästetav energia võimaldab tulevastel korteriomanikel oluliselt kokku hoida korteri kommunaalkulude arvelt.“

Kesklinna piiril Toompea nõlva kõrval asuv Toompargi korterelamu paikneb jalutuskäigu kaugusel vanalinna piiravatest parkidest. Minuti kaugusel asuvad meelelahutusasutused ja spateenused.

Valdaval osal maja korteritest on suured klaasitud rõdud, viimaste korruste korteritel on aga 150 m² suurused katuseterrassid. Elanikud saavad parkida sõidukid kahekordsesse maa-alusesse parklasse, igal korteril on oma panipaik. Korterite hinnavahemik on 23 000-30 000 kr/m². Elamu ehitusmaksumus on ligikaudu 80 miljonit krooni.

OÜ Astlanda Ehitus on Eesti kapitalil põhinev ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõte, mille 2009.a. käive oli 590 miljonit krooni. Suuremad käimasolevad elamuarendusprojektid on Toompark Paldiski mnt 14 Toompea nõlval (www.toompark.ee), Loopealse elamurajoon Meeliku tn 23 Lasnamäel (www.meeliku.ee) ja Villardi 11/Roopa 15 korterelamu kesklinnas Kassisabas ).

Lisainfo

Kajar Kruus
OÜ Astlanda Ehitus juhatuse liige
+372 502 6308
kajar.kruus@astlanda.ee
www.astlanda.ee
Angelina Ilizina
OÜ Astlanda Ehitus kinnisvara müügi projektijuht
+372 53 002 550
angelina@astlanda.ee
www.astlanda.ee

Pressiteade Astlanda alustas Toompargi müüki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

10 + = 16

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt