Priisle Äripark viib tänavakaubanduse uuele tasemele

Priisle ÄriparkVäikeettevõtluse kasvuga Eestis on järjest enam suurenemas vajadus omanäoliste, mitut funktsiooni korraga täitvate äripindade järele. Tallinnas Lasnamäe linnaossa kerkiv Priisle Äripark pakub just selliseid lahendusi, teisipäeval, 28. augustil asetati äripargi ehituse 3. etapi nurgakivi.

Kaubanduskeskuste laienemiste ja ehituste kõrval näevad arendajad kasvavat trendi omanäoliste äripindade järele. „Väikeettevõtjad ja ühemehefirmad soovivad täna sellist pinda, kus kõik ettevõtluseks vajalik oleks ühes kohas – kaubanduspind, ladu, kontor ja see peaks olema põneva disainiga. Just seda saamegi Priisle Äripargis neile pakkuda,“ selgitas äriparki arendava Hammerhead OÜ juhataja Allan Kool. Tema sõnul on sarnane trend ka nn vana Euroopa maades. „Kõik kauplejad ei pea olema kaubanduskeskustes, toome väikesed ärid tänavatele tagasi, sest see on väike-ettevõtjate jaoks elustiil.“

Äripargi peatöövõtja on Eventus Ehitus OÜ, kellega kõnealune projekt on arendajal juba kümnes ühine ettevõtmine. Eventus Ehituse juhataja Lauri Kaska sõnul on Hammerhead Eestis multifunktsionaalsete äripindade arendamisel innovaatiliseks suunanäitajaks. „Meil on hea meel olla uudsete lahenduste elluviijaks. Käeolevas etapis valmivad kaks ärihoonet moodustavad Priisle Äripargist terviku,“ lisas Kaska.

Logistika- ja tööstuspark Priisle Äripark kerkib Tallinnasse Lasnamäe linnaosasse. Kokku on äripargis arendamisel ligi 20 000 ruutmeetrit multifunktsionaalseid pindu, mis võimaldavad paindlike ruumilahenduste näol koondada kaubandus, büroo, lao- või tööstusruumid ühe katuse alla. Rajatav äripark laiub kokku 3,1 hektarisel maa-alal. Äripargi lõplik valmimine on planeeritud 2019. aastasse.

Aadressile Ussimäe 12-1 ja 12-2 kerkib kaks moodsat ärihoonet, kuhu tuleb kokku 22 väljaüüritavat pinda. Suur rõhk pannakse just tänavale ulatavatele kaubanduspindadele ning tööstusliku disainiga laokauplustele, kus on ühendatud büroo, kaubanduspind ja ladu.

Priisle Äripargi arendajad on Hammerhead ja Bellvory Management, ehitustööde peatöövõtjaks on Eventus Ehitus OÜ.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC