Pro Kapital: Alustatakse Kristina majade kuuenda hoone ehitustöödega

Pro KapitalAS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ Marsi Elu ja Nordecon AS sõlmisid 24.11.2016 lepingu Tondile Kristiine City´sse nelja kortermaja ning poolmaa-aluse parkla ehitamiseks. Kristiine linnaosa südamesse rajatavate Kristina majade ehitus toimub neljas etapis. Esimeses ehitusetapis valmib 31 korteri ja poolmaa-aluse parklaga viiekordne eluhoone, töödega alustati 2016. aasta novembrikuus ning hoone valmimine on kavandatud 2017. aasta detsembrisse. Teises ehitusetapis valmib 31 korteri ja poolmaa-aluse parklaga viiekordne eluhoone, töödega alustati 2017. aasta juunis ning hoone valmimine on kavandatud 2018. aasta juunisse.

OÜ Marsi Elu teavitas 19.09.2017 AS-i Nordecon, et soovib ehituslepingu kolmanda etapi ehitustöödega alustamist. Kolmandas ehitusetapis valmib samuti 31 korteriga eluhoone, mis on Kristina majade arenduse 6. hoone ning lisaks valmivad lõplikult Kristina majade arenduse kõik teed ja tehnovõrgud, hoone planeeritud valmimine on detsembris 2018 ning kolmanda ehitusetapi maksumus on veidi üle 2,6 miljoni euro, millele lisandub käibemaks.

Lisaks on Nordecon AS-i ja OÜ Marsi Elu vahel kokku lepitud ka optsioon neljanda ehitusetapi teostamiseks, mille rakendamisel rajatakse täiendavalt 31 korterit.

Kristiine City seni valminud kolmes esimeses hoones on 93-st korterist müümata vaid 5, ehitamisel olevas 4. hoones on 31-st korterist müüdud 22 ja 5. hoones on 31-st korterist müüdud 12.

AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi: „Kristiine City kogub tallinlaste seas tuntust ja populaarsust. Kristina majad ja Marsi 6 loft-korterid, kus oleme renoveerimistöödega lõpusirgel, pakuvad põnevat vaheldust ja head elukvaliteeti. Kristiine City on Pro Kapitali poolt Kristiine linnaosas arendatav uus terviklik elukeskkond, mis on ehitatud 21. sajandi väärtuste järgi: roheline, keskkonnasõbralik ja energiasäästlik.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

46 − 42 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!