Pro Kapital Grupp: AS Pro Kapital Grupp tütarettevõte OÜ Marsi Elu sõlmis lepingu Kindrali Majade ehitamiseks

Pro KapitalAS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ ja AS sõlmisid 03. veebruaril 2021 lepingu Tondil asuvasse ´sse, kolme viiekordse hoonekompleksi ehitamiseks (edaspidi Kindrali Majad) kahes etapis kogumaksumusega 20 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Esimeses ehitusetapis valmib 129 korterit ja järgnevas 66 korterit koos majaaluste ja maapealsete parkimiskohtadega. Kahe esimese hoonekompleksi valmimine on plaanitud hiljemalt 2022 aasta suvel ja tänaseks on müüdud või broneeritud üle 50% korteritest.

AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi sõnul on hea meel alustada koostööd Oma Ehitajaga. „ elukeskkond on klientide poolt kõrgelt hinnatud. Enamus uutest kodudest leiavad omanikud juba enne hoonete valmimist, mistõttu jätkame aktiivselt piirkonna arendamist,“ sõnas Michelozzi.

Kindrali Majad kerkivad  põneva ajalooga elukvartalisse, kus on ees ootamas Kristina Majad, uue elu saanud Tondi 51 kasarmuhoone ja Marsi 6 loftid ning kevadel valmivad Ratsuri Majad. Kaasaegse ja skandinaavialiku arhitektuuriga Kindrali Majad toovad City’sse uutmoodi mitmekesisust – ühelt poolt on siin hooneid raamistav puude allee ning Brooklynile omased kõrged esimese korruse kodud või äripinnad, mis avanevad otse tänavaruumi. Teisalt on hoonete vahel avar ning privaatne viljapuude-, marjapõõsaste-, õdusate istumisnurkade- ning mängualadega hooviala, mis pakub rõõmu ja tegemist igaühele. Mitmekülgne Kindrali Majade arendus toob Kristiine City aedlinnalikku miljöösse kesklinnale omast meeleolu. Kindrali Majade hoonete ja maastiku arhitektideks on juhtivarhitekt ning Allianss Arhitektid ning sisearhitektiks on Galina Burnakova.

Lisainfot Kindrali Majade kohta leiab https://kindralimajad.kristiinecity.ee/

on terviklik ning mitmekülgne elukeskkond Tallinna linna südames, kuhu kerkivad kaasaegse ilmega funktsionaalsed linnakodud. Aedlinlikust ning privaatsest ’st on mugav ja lihtne liikuda igale poole jalgsi, jalgratta, auto kui ühistranspordiga. City’st on kujunenud inimeste poolt kõrgelt hinnatud elupaik.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine