Pro Kapital: Nõukogu liikme tagasiastumine

Pro KapitalAS nõukogu liige esitas täna, 20.02.2015, toimunud nõukogu koosolekul avalduse nõukogu liikme kohalt tagasiastumiseks, mis jõustub koheselt. Ernesto Achille Peatoni palus teha esitatud avalduse teatavaks AS Pro Kapital Grupp järgmisele aktsionäride üldkoosolekule.

põhjendas tagasiastumise avalduse esitamist järgnevalt: „Pro Kapital on hästi juhitud ja kapitaliseeritud ettevõte, millel on suurepärane arendusprojektide portfell. Varade ümberhindlus turuväärtusesse, mis leidis aset 31.12.2014 lõppenud kvartalis ja ümberhindlusest kajastatud näitavad, et aastate jooksul omandatud arendusportfell on toonud Pro Kapitali pikaajalistele investoritele väga hea tootluse. Kuna ma tunnen, et Pro Kapital on heades kätes, siis olen otsustanud astuda tagasi Pro Kapitali nõukogust, et keskenduda muude projektide arendusele väljaspool Baltikumi ja veeta rohkem aega oma perega.“

Pro Kapital on tänulik Hr. poolt nõukogu liikmena ja aktsionärina Pro Kapitali arendusse antud panuse eest. AS nõukogu jätkab 3 liikmelisena: Emanuele Bozzone (Nõukogu esimees), Petri Olkinuora (Nõukogu liige) ja Pertti Huuskonen (Nõukogu liige).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

3 + 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine