Riigi Kinnisvara AS otsib politsei- ja päästeametihoone arendajat

Riigi Kinnisvara AS kuulutab välja kirjaliku vähempakkumise Rakveres Kreutzwaldi 5a kinnistule arendaja leidmiseks, kes  võtab üle hoonestusõiguse hinnaga 4,5miljonit krooni käibemaksuta ja sõlmib ehitiste ning territooriumi kasutamiseks üürilepingu Riigi Kinnisvara AS-iga. Vähempakkumise üürisumma alghinnaks on ilma käibemaksuta 166,38  krooni ruutmeetri kohta.

„Vähempakkumise põhjuseks on soov leida sobiv arendaja/investor kaasaegse politsei- ning päästeameti maja rajamiseks. Konkursiga saame testida erasektori valmidust pakkuda riigile konkurentsivõimelise hinnaga teenuseid, pakkudes vastu pikaajalist stabiilsust. Olukorras, kus nii kinnisvaraturg kui majandus on üldiselt raskes olukorras, on uue nõudluse tekitamine sellise teenusega teretulnud ning võib lõppkokkuvõttes osutuda päästerõngaks eraettevõtlusele kui ka rahuldada riigi vajadusi,“ selgitas RKASi arenduse projektidirektor Kaupo Pajumäe. „Riigi Kinnisvara AS kuulub alates 2008. aastast valitsussektori tasakaaluarvestusse ja meie investeerimisvõime on piiratud, seetõttu on mõistlik kaasata erasektor,“ lisas ta.< ?

Kinnistu osas on koostatud detailplaneering ning rajatavate ehitiste osas on AS Amhold koostanud põhiprojekti. Hoonestaja kohustub kinnistule rajama järgmised Lääne-Viru Päästeteenistuse ja Rakvere Politseijaoskonna tegevuseks vajalikud hooned: Politsei- ja päästeameti ühishoone, Päästeameti garaaži ja teenistuskoerte maja.

Pakkumised tuleb esitada Riigi Kinnisvara AS-ile aadressil Tartu mnt 85, Tallinn 10115. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 12. mai 2009.a. kell 14.00.

Eskiisid ning tingimused:

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

31.01.2023 Üürikoolitus