SEB avas Koduvalija kõigile tasuta kasutamiseks

Sellest nädalast on Eestis kõigile tasuta kasutamiseks avatud Koduvalija – interneti-põhine keskkond sobivaima uue kodu väljavalimiseks.

Koduvalija on interneti-põhine mugav märkmik, mis aitab erinevatest kinnisvaraportaalidest valitud või ise sisestatud objektidest nimekirja koostada ja kortereid/maju seejärel erinevate omaduste alusel võrrelda. Kasutaja saab aluseks võtta just talle olulised kriteeriumid (näiteks asukoht, sisekujundus, kodulooma pidamise võimalus, kõrvalruumide olemasolu), nende põhjal valitud objektidele hindeid anda ja sel viisil sobivaima kodu välja selgitada. Koduvalija abil saab välja arvutada pere ligikaudse laenuvõime ning iga objekti arvestusliku laenumakse, mis annab kasutajale kiire ülevaate uue kodu finantseerimisel laenu kasutamise võimalustest.

„Tänane uue kodu ostja kaalub enne otsuse tegemist põhjalikult nii pere tegelikke vajadusi kui võrdleb vajadustele vastavaid kortereid/ eramuid.  Seepärast arvame, et Koduvalija- taoline tööriist on kindlasti paljudele peredele abiks, “ kommenteeris SEB eraisikute suuna arendusjuht Triin Messimas.

Koduvalija kasutamine on väga lihtne. Alustada tuleb kinnisvaraportaalidest www.city24.ee ja www.kv.ee sobivate objektide väljavalimisest. Lisaks saab varade andmeid sisestada ka käsitsi. Seejärel on võimalik lisada endale sobivaid võrdluskriteeriume ja anda neile iga objekti juures kindel väärtus.

Süsteem arvutab igale korterile või majale kasutajapoolsete hinnangute põhjal koondhinde, mille alusel kujuneb pingerida. Täiendavalt saab kolm kõige enam sobivat potentsiaalset kodu panna detailsesse võrdlusesse, mille põhjal teha juba lõplik otsus.

Koduvalijale on lisatud ka kaardirakendus, mis võimaldab saada täpse ülevaate objektide asukohtadest ja kaugustest näiteks töökohast, lasteaiast või koolist.

Koduvalija on mõeldud kõigile tasuta kasutamiseks. Tutvu Koduvalijaga siin: https://koduvalija.seb.ee/

Järgmisest nädalast avab SEB Koduvalija kasutamiseks ka Lätis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

39 + = 41

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

Kinnisvaraturu ülevaade