Selveri seitsmes hüpermarket avatakse Tallinna suurima liiklustihedusega ristmiku ääres

Selver sõlmis lepingu Pro Kapitalile kuuluva aktsiaseltsiga Tallinna Moekombinaat, mis rajab Peterburi, Tartu, Järvevana ja Suur-Sõjamäe teede ristumiskohta 131 000 m2 üldpinnaga kaubanduskeskuse. Selveri hüpermarket paikneb sellest 5 973 m2, kokku tuleb rajatavasse keskusse 55 000 m2 üüritavat pinda.

“Viimase paari aasta jooksul on Selver hoolikalt turgu analüüsinud ja sellele tuginedes otsustanud jõuliselt laieneda super- ja hüpermarketite valdkonnas,” ütles Selveri juht Andres Heinver. Uus Selveri hüpermarket, mis rajatakse Tallinnas aadressile Peterburi tee 2, hakkab pakkuma tööd 80 inimesele ja on kavas avada 2014. a teisel poolel.

Lähituleviku plaane kommenteerides sõnas Heinver, et Selver avab viis uut kauplust sel ja järgmisel aastal ning peab arendajatega läbirääkimisi mitmete projektide osas. Nende hulka kuulub näiteks arendusprojekt Tartu mnt alguses asuval Veesaare kinnistul.

Pro Kapitali tegevjuht Allan Remmelkoor ütles, et tänased uued ja edukad kaubanduskeskused ei ole enam äärelinna tühermaadele rajatavad suured kastid, vaid tugevad maamärgid linna tuiksoontel. „Selver on innovaatiline ja tugeva positiivse imagoga jaekett. Usun, et meie koostöö tuleb aktiivne ja tulemuslik,“ rääkis Remmelkoor.

Pro Kapitali rajatavas uues kaubanduskeskuses saab olema 55 000 m2 üüritavat pinda, üle 200 kaupluse ja teeninduspinna ning 1600 parklakohta. Lisaks uutele kaubamärkidele hakkab keskus pakkuma külastajatele ka mitmeid meelelahutusvõimalusi.

Selveril on praegu 35 kauplust üle Eesti, millest 29 on supermarketid ja 6 hüpermarketid. Äsja tuldi turule ka uue kodupoodide kontseptsiooniga, millele tuginedes plaanib Selver avada lähiaastatel mitmeid väikekauplusi erinevates linnades. Praegu tegutsevad hüpermarketid on Kadaka, Järve, Tondi, Torupilli ja Pirita Selver Tallinnas ning Anne Selver Tartus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

66 − 65 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!