Teenused: kinnisvaraturu ülevaated

IllustratsioonKeerulistel aegadel on vaja operatiivset informatsiooni sellest, mis kinnisvaraturul toimub. Üks võimalus on info ise kokku koguda meetodil “eks olulisest infost ikka kusagilt kuuleb”. Teine võimalus on lasta soovitud info soovitud fookusega kokku panna.

Pakun kinnisvaraturust huvitatud ettevõtetele-eraisikutele ülevaadete koostamise teenust.

Kinnisvaraturu ülevaate koostamisel võtame arvesse konkreetse tellija huvid ja soovid. Keskendume nendele piirkondadele ja kinnisvaraturu aspektidele, mis on tellija jaoks olulised. Jätame kõrvale infoballasti, mis huvi ei paku.

Ülevaate koostamisel saab kombineerida andmeid statistikaametilt, Pangalt, -Ametilt. Samuti on unikaalne võimalus tuua siise andmed minu hallatava elamispindade arendusprojektide andmebaasist (keskmised pakkumishinnad, pakkumine, müügitempod – arendajate ja/või piirkondade lõikes).

Kinnisvaraturu ülevaadete sihtrühmaks on eelkõige kinnisvaraarendajad, finantseerija ja omanikud.

Kinnisvaraturu ülevaated annavad realistliku pildi sellest, mis turul toimub ning aitab aimata, kuhu suunas on edaspidi liikumas.

Kui oled huvitatud kinnisvaraturuülevaate teenusest lähemat aimdust saama, siis helista 525 9703 ja/või meili tonu@adaur.ee. Leiame koos parima lahenduse, mis rahuldab SInu vajadused ja pakub reaalset kasu turul toimetamisel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 54 = 62

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine