Ühispank pakub kõigile rekordmadala intressiga Kodulaenu 0,6% + 6 kuu EURIBOR 2 kommentaari

Eesti Ühispank pakub alates 1. novembrist kuni 15. novembrini Kodulaenu ja Preemialaenu intressiga 0,6% + 6 kuu EURIBOR laenujäägilt aastas, mis teeb täna ligikaudu 2,8%. Kõik, kes hiljemalt 15. novembriks (k.a) on endale Kodulaenu broneerinud, saavad seda intressi kasutada kuni 31. maini 2005. aastal.

“Pakutav intressimäär on lõplik ja kliendi- või projektipõhist riskitasu ei lisandu,” lisas jaepanganduse divisjoni direktori asetäitja Eerika Vaikmäe-Koit “Pakkumine kehtib kõikide pankade klientidele. Kampaania intressi broneerimiseks ei ole vaja tulla Ühispanga kontorisse.

Broneeringuna käsitleb pank registreerimistasu 1000 krooni maksmist ükskõik millise kliendi poolt valitud kanali, kas siis pangakontori, internetipanga, telefonipanga või makseautomaadi kaudu Eesti Ühispanga kampaaniakontole.”

Registreerimistasu kaotamise riski ei ole, sest laenulepingu sõlmimisel vähendatakse lepingu sõlmimise tasu varem makstud registreerimistasu võrra. Kui pank otsustab laenu siiski mitte anda, kuulub registreerimistasu tagastamisele ühe tööpäeva jooksul alates negatiivse laenuotsuse teadaandmisest.

Kampaania täpsete tingimuste kohta saab infot Ühispanga koduleheküljelt internetis www.eyp.ee/kodulaen ja kõigist Ühispanga kontoritest.

Kampaania kohta saab ööpäevaringselt nõu ja teavet küsida kliendiabi telefonilt 66 55 100 või e-posti teel, andes oma soovist teada aadressile info@eyp.ee.

Kommentaarid

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

Kinnisvara ABC