US Real Estate juhatuse esimehena alustas tööd Aavo Kokk

US Real EstateAlates 1. juulist 2020 on US Real Estate juhatuse esimees Aavo Kokk. Martin Ühtegi, kes seni oli nii US Real Estate’i juhatuse esimees kui ka kontserni holdingfirma U.S. Investi juhatuse esimees, keskendub edaspidi U.S. Investi kontserni juhtimisele.

US Invest juhatuse esimehe Martin Ühtegi sõnul on US Real Estate olnud edukas kinnisvaraarendaja, mis on loonud märgilisi hooneid ja ainulaadseid keskkondi nagu näiteks Rotermanni kvartal ning Skyline Residence. Uued suured arendused on ettevalmistamisel, mistõttu tekkis vajadus kaasata juhatusse laialdaste kogemustega lisajõudu.

Urmas Sõõrumaal on väga hea meel, et Aavo Kokk on otsustanud liituda US Real Estate meeskonnaga. Urmas Sõõrumaa sõnul on uus, pingestunud majandusolukord pannud meid kahes suunas mõtlema – kuidas hoida US Invest pikaajaliselt jätkusuutlikuna ning samal ajal jätkata keerukate ja riiklikult oluliste muinsuskaitseliste kinnisvaraobjektide edasiarendamist nagu Patarei Merekindlus ja Rotermanni kvartali vanad hooned. “Need väärikad hooned vajavad kohest sekkumist ja füüsilist kaitsmist hävinemise eest. Arvan, et Aavo Kokk on selles olukorras meie meeskonnas vajalik liige.”

Aavo Koka sõnul on US Real Estate suurepärane ettevõte: “US Real Estate on ette võtnud palju nõudlikke ja keerulisi arendusi, nende seas väärtuslikud ajaloolised kvartalid, mis on vaja respektitundega taastada. Samas tuleb kasutada parimaid uusi tehnoloogiaid ja materjale, et kujuneks kaasaegne linnaruum ja hea kliimaga hooned. Siin on vaja ehitajate, arhitektide, ajaloolaste, kunstnike, inseneride, planeerijate, linna- ja riigiametnike ning paljude teiste valdkondade inimeste head koostööd. Ning just see on, mida ma oma arvates oskan – ühendada erineva taustaga inimesi parimaks pingutuseks.”

Aavo on tegutsenud kinnisvara valdkonnas 12 aastat juhtides Eestis Catella tegevust. Catella on üks Eesti ja Baltikumi suurimaid kinnisvaratehingute nõustajaid, keskendudes suurtele ja keerulistele tehingutele.

Varasemalt on Aavo olnud Eesti Ekspressi peatoimetaja ning Eesti Päevahele kirjastaja ja vastutav väljaandja. Lisaks on Aavo kuulunud Eesti Hoiupanga tippjuhtkonda ning juhtinud 1990-ndate aastate alguses Eesti maksusüsteemi välja töötamist.

US Real Estate kuulub U.S Invest kontserni, mis on oma tegevusaastate jooksul arendanud kokku rohkem kui 250 000 m2 kinnisvara ja ettevõtte poolt hallatavas portfellis on üle 100 000 m2 renditavat äripinda. U.S. Invest kontsern on tegutsev aastast 1991 kinnisvara ja teenuste valdkonnas. U.S Invest kontserni kuuluvad veel Rotermann, USS Security, Signaal TM, Ermeesia. Lisaks on U.S. Invest panustanud Eesti spordi arengusse ja rajanud Tondi Tennisekeskuse, Golden Clubi ja Karulaugu Spordikeskuse. U.S Investi kontsern annab tööd rohkem kui 2000 töötajale.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine