Vastus Arco Vara AS börsiteatele (04.02.2013) seoses Tivoli elamuarenduse lepingu lõpetamisega

4. veebruaril 2013 avaldas Arco Vara AS börsiteate, mille järgi olevat Arco Vara kontserni kuuluv Tivoli Arendus OÜ lõpetanud Nordecon ASiga sõlmitud töövõtulepingu projekteerimis- ja ehitustööde teostamiseks Tallinnas Narva mnt 67 maaüksusel (nn Tivoli elamuarendus) seoses Nordeconi poolse väidetava lepingurikkumisega.

Nordecon AS on vastava lepingu sõlmimise kohta avalikustanud börsiteate 22. mail 2012 (https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=507185&messageId=622520).

Nordecon AS teatab, et Arco Vara AS poolt avaldatud info ei vasta tõele. Tivoli Arendus OÜ on küll saatnud Nordecon ASile töövõtulepingu ülesütlemise avalduse, kuid avaldusel pole õiguslikku alust, see rajaneb valedele väidetele ega ole seega kehtiv.

Nordecon AS ei ole rikkunud Tivoli Arendus OÜga sõlmitud töövõtulepingut. Tegelikkuses on Tivoli Arendus OÜ sattunud majanduslikesse raskustesse, ei ole suutnud täita oma lepingulisi kohustusi Nordecon ASi ees (pole suutnud tagada ehitusloa saamist, mille tõttu kogu projekti teostamine kokkulepitud mahus ja ajagraafikus on takerdunud ning on muuhulgas korduvalt hilinenud seni tehtud töö eest esitatud arvete tasumisel) ning üritab nüüd vahendeid valimata endale koormavast lepingust vabaneda alusetuid ettekäändeid otsides.

Nordecon AS kaalub töövõtulepingust taganemist ja tekitatud kahju ulatuses nõude esitamist Tivoli Arendus OÜ vastu.

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 67 = 73

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!