9 Põhjust miks investeerimine Reinvest24 platvormil on parem, kui osta oma kinnisvara

Reinvest24Investeerimine kinnisvarasse on suurepärane viis luua endale passiivset sissetulekut ja suurendada oma pikaajalist jõukust. Kinnisvarasse investeerimisel on mitmeid plusse ja miinuseid, põhiline miinus on fakt, et investeerimine kinnisvarasse nõuab suurt kapitali. Sisenemisbarjäärid on kõrged, kuid tänapäeval võid valida investeerida kinnisvarasse läbi investeerimisplatvormi Reinvest24, mis toimib just nagu ühisrahastusplatvormid. Kas sa oled mõelnud kinnisvarasse investeerimisest, kuid ei ole valmis soetama enda investeerimisobjekti? Investeerimine kinnisvarasse Reinvest24 platvormil annab sulle järgnevad eelised — mõtle suurelt, alusta väikeselt ja tegutse kohe!

1. Sa võid alustada väikeselt, investeerides kinnisvarasse alates 100€

Kinnisvara hinnad tõusevad endiselt iga aasta. Tänapäeval, on sul vaja vähemalt 100K et osta, arendada ja kas rentida või müüa korralik kinnisvara kasumilikult. Kuid koos Reinvest24 sa võid lihtsasti saada kinnisvarainvestoriks alustades 100st eurost. Investeerides väikeseid summasid pikaajalise perioodi jooksul võib isegi teha sinust miljonäri vähem kui 30 aastaga.

Näiteks, investeerides 10K (ühekordne algne investeering) ja 100 eurot regulaarselt 28 aastat järjest, jõuad investeerimisportfoolio mille prognoositav väärtus on 1,066,375€ 2049 2047 aastaks. Loe täpsemalt meie postitusest – kuhu sa jõuad investeerides 100 eurot iga kuu.

2. Sa ei pea olema kinnisvaraekspert

Kui sulle meeldib idee kinnisvarasse investeerimisest, kuid sa pole kindel, mis toimub hetkel kinnisvara turul, siis investeerimine kinnisvarasse iseseisvalt võib olla riskantne. Meie kinnisvara meeskond on tegelenud kõrge profiiliga kinnisvara investeerimisprojektidega juba aastaid. Me teame täpselt, mis toimub kinnisvara turul, mis trendid on tõusmas ja mis objektidel on kõige suuremad kasumi potensiaal. Reinvest24 teeb kõik turu uuringud sinu eest.

3. Sinu juriidilised kulud on optimeeritud

Teine aega nõudev ja stressirikas moment kinnisvara investeerimise juures on kõik juriidilised protseduurid ja paberimajandus millega pead tegelema. Alustades notari tasudega ja lõpedes mitmete litsentsidega mis on vaja, et arendada oma kinnisvara, juriidilised kulud võivad tõsiselt kahjustada sinu eelarvet ja potensiaalset tootlust.

Koos Reinvest24 sinu kulud on optimeeritud ja sa maksad vaid väikse protsendi sellest, mida sa tavaliselt maksaksid kui investeeriksid mõnda objekti iseseisvalt. Kokkuvõttes, sinu kulu tuleb proportsionaalne sinu kogu investeeringu peale, mitte see summa mida juristid ja notarid kokku küsivad.

4. Reinvest24 muretseb kogu kinnisvara haldamise ja eeltöö eest

Aga kuidas on igapäevaste kuludega, hooldus ja ülalpidamine… kas see on midagi millega sa oled nõus tegelema? Kui sa tõesti tahad, et sinu passiivne sissetulekt jääks passiivseks, siis jäta see Reinvest24 hooleks. Meie parandame, sisustame, koristame ja haldame kõiki meie investeerimisobjekte, lubades meie investoritel nautida kinnisvarainvestori eeliseid ilma, et nad peaksid tegelema kinnisvarahaldasmisega.

Lisaks sellele, et pakume teile kerget sisenemist kinnisvara investeerimise maailma, hoolitseme ka kõigi nõuetekohaste hoolduste eest. Reinvest24 valib parimad kinnisvarainvesteeringud, kuid seda alles pärast turgude ülevaatamist, põhjalike finantsarvutuste, turu-uuringute, tulevikupotentsiaali uurimist, vara külastamist ja parima tehingu sõlmimist, et tagada investoritele suurt kasumit.

5. Sa võid lihtsasti diversifitseerida ja saada passiivset tulu mitmest allikast

Tark investor diversifitseerib. Teisisõnu, tehakse mitmeid investeeringuid, et tagada sissetulekut mitmest allikast, vähendades oma kapitali investeerimisriski. Meie kinnisvara investeerimisplatvorm lubab investoritel lihtsasti diversifitseerida. Sa võid valida mitu erinevat tüüpi objekti; äripinnad, elamupinnad, või investeerimis tüübid; arendusprojektid, pikaajalise üüriobjektid ja atraktiivsed lühiajalise üüriobjektid. Reinvest24 laiendab pidevalt oma turge, pakkudes kinnisvaraprojekte erinevates piirkondades.

6. Sa võid investeerida eksklusiivsetesse objektidesse mida sa muidu ei leiaks

Investeerimine eksklusiivsesse kinnisvarasse nõuab suurt summat. Pealegi, kõige huvitavamad investeerimisobjektid ei ole kunagi avalikult pakkumisel. On olemas kinnine grupp ostjaid, müüjaid ja kinnisvara profesionaale, kes tegelevad objektidega väga privaatselt. Seega, vahest on võimatu saada kätte teatuid projekte, isegi kui sul on see raha.

Läbi Reinvest24 võid sa saada ligipääsu kõige parematele objektidele, mis on saadaval. Sa võid ka investeerida kallimatesse kinnisvara objektidesse ühiselt teiste investoritega. Viimane, kuid mitte vähem oluline, meie aitame sul investeerida kinnisvarasse, mis ei ole avalikult müügiks.

7. Raha välja võtmine Reinvest24 platvormil on lihtne ja kiire

Kinnisvara müümine võib võtta palju aega ja kannatust. Vahest läheb aega mitu kuud, vahest läheb aega mitu aastat. Kas sul on piisavalt aega ja raha, et ära oodata turu langust? Reinvest24 võimaldab oma investoritele lihtsat väljapääsu. Sa võid müüa oma osaluse iga kell meie järelturul. Sinu raha, kaasa arvatud sinu teenitud dividendid, makstakse otse sinu pangakontole.

Pealegi, sa võid müüa oma osaluse mitmes osas, kui sa soovid likvideerida vaid väikese osa oma investeeringust. Igaljuhul, on olukord palju lihtsam ja kiirem kui müüa päris kinnisvara. Kuid saladus rikkaks saamiseks läbi kinnisvara peitub osta-ja-hoia strateegias. Mida kauem sa hoiad oma investeeringut, seda rohkem raha sa teenid kapitali kasvult. Loe rohkem selle kohta positusest – Miks kinnisvara hinnad on kasvanud ja alati jäävad kasvama.

8. Sinu investeering on kaitstud tagatisega

Kui sa investeerid kinnisvarasse läbi Reinvest24, on su investeering samamoodi kaitstud nagu kui ostaksid iseseisvalt kinnisvara. Iga objekt saab osaks eriotstarbelisest äriühingust, millel on juriidilise tütarettevõte staatus, mis vähendab riske ja hoiab kohustusi investorite ees. Kõik meie kinnisvaraobjektid seisavad omaette ning neid ei mõjuta teiste projektide rahaline seis.

Nimelt igale objektile seatakse hüpoteek määratud advokaadibüroo poolt, kes võtab tagatisagendi rolli, et kaitsta investorite huve. Sellest kinnisvarast, millesse investeerid, saabki tagatis, nii on sinu investeering alati tagatud kapitali väärtuse poolt. Sinu meelerahu jaoks, loe lisaks postitust – 6 põhjust miks saad Reinvest24 platvormil investeerides öösel rahus magada.

9. Sa saad kasumit renditulult ja kapitali kasvult

Meie kombineeritud ajalooline tootlus on 14.6%* aastas. Selle sees on arvestatud neto renditootlus, enamasti (ca. 8%) ning ka kapitali kasv (ca. 6%). Reinvest24 pakub investoritele igakuist passiivset sissetulekut üüritulust ning samuti ka kapitali kasvult, kui investeeringust väljud. Teisisõnu, sa saad regulaarset tulu ja ka tervisliku kasumit investeeritud objekti väärtuse kasvult. Seega, sa saad tulu nii lühiajalisest kui ka pikaajalisest kasumist.

Nii siis, seal see on! Üheksa põhjust miks investeerimine Reinvest24 platvormil on parem, kui osta oma kinnisvara. Ei saa eitada, et investeerimine kinnisvarasse iseseivalt võib tuua sulle samuti korraliku kasumi, kuid see vajab kindlasti rohkem teadmisi, rohkem raha ja kaitset. Meie kinnisvara investeerimisplatvorm demokratiseerib kinnisvarasse investeerimise, et sa saaksid kasvatada oma kapitali lihtsalt, odavalt ja turvaliselt. Kokkuvõttes; mõtle suurelt, alusta väikselt ja teguste kohe! Investeeri kinnisvarasse alates 100st eurost.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.03.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika