Arco Vara viis läbi võlakirjaemissiooni

Arco Vara viis läbi võlakirjaemissiooni, mille käigus emiteeris võlakirju kogumahus 160 000 eurot. Võlakirjade väljalaskepäev oli 21.03.2014. a ja lunastamispäev on 20.06.2015. a.

Emiteeriti 160 võlakirja nimiväärtusega 1 000 eurot, intressimääraga 9,8% aastas. Intressimakseid tasutakse kvartaalselt. Emiteeritud võlakirjad tagatakse hüpoteegiga Arco Vara AS-i tütarühingule kuuluvale kinnisasjale. Emiteeritud võlakirjade eest on tasutud täies ulatuses. Läbiviidud võlakirjaemissiooni näol oli tegemist väärtpaberite emissiooniga kooskõlas väärtpaberituru seadus § 12 lg 2 p-ga 2.

Võlakirju pakuti 3-le isikule, kellest 3 ka märkisid. Võlakirjaemissiooni maksimaalseks mahuks oli 200 000 eurot, millest märgiti täis 160 000 eurot. 2 investori puhul oli vastavalt NASDAQ OMX Tallinna börsi reeglistikule tegemist tehinguga seotud isikuga.

Nimetatud investoriteks on AS Lõhmus Holdings ja OÜ Alarmo Kapital. AS-i Lõhmus Holding juhatuse liige on Rain Lõhmus, kes on Arco Vara nõukogu liige. OÜ Alarmo Kapital juhatuse liikmeteks on Tarmo Sild, kes on Arco Vara juhataja, ja Allar Niinepuu, kes on Arco Vara nõukogu liige.

Võlakirjaemissioonist saadud vahendeid kasutatakse arendustegevuste jätkamiseks Eestis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

37 − 32 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!