Arendaja pakub Viimsis kortereid koos köögitehnikaga

Käesoleva aasta veebruaris valmis NCC-l Viimsi Tammeõue elamurajoonis uus, 42-korteriga elamu, kus lisaks siseviimistlusele on valmislahendusena paigaldatud kodumaise tootja köögimööbel.

NCC Elamuarendus OÜ juhataja Priit Aeru sõnul on Skandinaavias nii valmis köök kui esikumööbel uute korterite puhul juba reegel. ”Eesti turg astub esimesi samme selle suunas,” märkis Aer.

”Köök on korteri sisustamisel üks suuremaid kulusid, kuid hulgi ostes saab arendaja olulise hinnavõidu ning praegu me täiendavat raha köögi eest ei küsi,” sõnas Aer.

”Lisaks rahale võidab korteriomanik ka ajas – köögimööbli tellimine ja tootmine on tavaliselt ajamahukas ja venib sageli kuude pikkuseks,” lausus Aer.

Korterites oleva köögimööbli valmistas Arens Mööbel. Köök on varustatud Zanussi integreeritud pliidi, külmkapi ja nõudepesumasinaga. Lisaks köögimööblile ja –tehnikale on Tammeõue korteritesse ehitatud ka esikukapid.

Aadressil Tammepõllu tee 23 asuva hoone 42 ühe- kuni kolmetoalise korteri suurus ulatub 38-75m2. Valminud kortermaja on Tammeõues arvult üheteistkümnes, ehitada on jäänud vaid viimane kortermaja, misjärel on elamuasum täielikult valmis.

Kaasaegse planeeringuga valgusküllased Tammeõue kolme- ja neljakorruselised kortermajad projekteerisid arhitektid Mattias Agabus, Eero Endjärv ja Priit Pent. Korterite sisearhitekt oli Merike Hirvoja.

Lisaks Tammeõuele arendab NCC suurematest projektidest veel Haaberstis Pärnaõue, Lasnamäel Vana-Kuuli ning Mustamäel Rabaküla. Koos käimasolevate detailplaneeringutega loob ettevõte Tallinnasse ja Harjumaale üle 2000 uue kaasaegse kodu.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC