Baltic Horizon Fund viis lõpule LNK Centre büroohoone omandamise Riias, Lätis

Baltic Horizon FundNorthern Horizon Capital AS kui Baltic Horizon Fond’i fondivalitseja (Fond) informeerib LNK Centre büroohoone Riias, Lätis omandamise lõpuleviimisest, millest anti turule teada 4. juulil 2018.

Lepingujärgne ostuhind on ligikaudu 17 miljonit eurot, mis teeb omandamise ligikaudseks tootluseks 6,5%. Vara on täielikult välja renditud viiele üürnikule, millest Exigen Services ja LNK Group rendivad ligikaudu 90% pinnast. Osana tehingust pikendas LNK Grupp oma rendilepingut kümne aasta võrra.

Fondijuht Tarmo Karotam’i kommentaar: „Baltic Horizon Fondi peamiseks fookuseks on olemasolevate objektide laiendamine ning seeläbi lisaväärtuse loomine investoritele, kuid meile pakuvad jätkuvalt huvi ka atraktiivselt hinnastatud rahavoo objektid, mis ühtlasi moodustavad fondi selgroo. Tänasel kinnisvaraturul, kus üürid on tõusnud ning valitsevad rekordkõrged ruutmeetri hinnad, on meil siiralt hea meel omandada konkurentsivõimeliste üüritasemetega LNK büroohoone tuntud Skanste ärilinnakus koos oma tugevate üürnikega.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

13 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!