Domus Kinnisvara: Uut ärikinnisvara investeerimisfirmat asus juhtima Jaan Liitmäe

Domus KinnisvaraDomus Kinnisvara asutas uue investeerimisfirma, mis keskendub koostöös investoritega kesk- ja pikaajalistesse kapitalipaigutustesse ärikinnisvara valdkonnas.

Investeerimisfirma eestvedajaks on pikaajalise finants- ja juhtimiskogemusega Jaan Liitmäe, kes on olnud finantsvaldkonnas tegev üle 20 aasta. Viimati oli Jaan Liitmäe Citadele Panga Eesti filiaali juht ja enne seda 9 aastat DNB Panga juhatuse liige ning vastutas äri- ja jaepanganduse eest ning viimased 6 aastat ka liisinguvaldkonna eest. Varasemalt on ta töötanud juhtivatel kohtadel Swedbankis. Jaan Liitmäe omab Tartu Ülikooli magistrikraadi panganduse ja ettevõtterahanduse alal.

Jaan Liitmäe sõnul on tal väga hea meel liituda kogenud Domus Kinnisvara tiimiga. „Domuse juhid on kinnisvaraturul tegutsenud üle 20 aasta ja omavad tugevat kompetentsi nii kinnisvara projekteerimisest, arendamisest, ehitamisest kui ka erinevate teenuste osutamisest lõppkliendile“ ütles Jaan Liitmäe. Ta lisas, et ärikinnisvaraturul on arenemisruumi piisavalt ja turul on ruumi spetsialiseerunud tegijate jaoks. Uue ettevõtte tugevuseks peab ta meeskonna suuri kogemusi kinnisvara ja panganduse valdkonnast, tugevat müügituge ja vahetut kontakti kinnisvaraturul läbi Domus Kinnisvara konsultantide meeskonna.

Koostöös kohalike olusid tundvate investoritega investeeritakse eelkõige stabiilset rahavoogu genereerivatesse ning keskpikas perspektiivis arusaadava kapitalikasvu potentsiaaliga projektidesse. Varaklassidena pakuvad ettevõttele huvi nii kontori-, äri-, lao- kui tootmishooned, millel opereerivad ankurüürnikena jätkusuutliku finantsseisuga vastaspooled.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC