Euro Kinnisvarateenused: Hoogsalt kasvab soomlaste huvi Eesti kinnisvara ja eestlaste huvi Soome kinnisvaraobjektide vastu

Eesti ettevõtted ja eraisikud ostavad, müüvad, üürivad või annavad üürile üha enam ka väljaspool Eestit, sealhulgas tehakse järjest rohkem tehinguid põhjanaabrite juures.

Kõigile on ka teada, et paljud ettevõtted on toonud oma tootmise või Eestisse. Põhjuseks on geograafiline lähedus, ettevõtjasõbralikum maksupoliitika ja madalam palgatase.

ja Eesti klientide kinnisvaraotsingute hõlbustamiseks alustas koostööd kinnisvaraettevõttega Suomen Kiinteistöinstituutti OY LKV-ga.

Suomen Kiinteistöinstituutti OY LKV esindaja sõnul on viimastel aastatel paljud Eesti ettevõtted läinud turule oma toodangut ja teenuseid pakkuma. Huvi põhjuseks on Soome suurem rahvaarv ja ostujõulisem ostja. Majanduslanguse ajal vähenes nõudlus Eestis kaupade ja teenuste järele drastiliselt.

Paljudel Eesti ettevõtetel oligi ainus võimalus ellujäämiseks otsida ostjaid väljaspoolt oma riiki. Seoses sellega on Soomes suurenenud ka kinnisvarahuviliste hulk Eestist. Enim soovitakse erinevaid lao- ja kaubanduspindu.

Kahe ettevõtte koostöö eesmärgiks on teha klientide elu kergemaks nii Eesti kui poolel, et kliendid saaksid väikseima ajakuluga leida endale sobiliku naaberriigis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 2 = 3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine