KinnisvaraMagnaadid populariseerivad kinnisvaraalaseid teadmisi

Käesoleval aastal asub MTÜ KinnisvaraMagnaadid populariseerima kinnisvaraalaseid teadmisi läbi 4 osalise koolitustesarja kolmes linnas – Tallinnas, Tartus, Pärnus. Iga koolitus on kohandatud kohaliku turu jaoks. MTÜ-le omaselt on koolitused taskukohaste hindadega.

Koolitustesaria avalöök on juba 20. veebruaril Tallinnas, kui toimub esimene koolitus „ kinnisvarasse – Sinu IV pensionisammas“ Tallinna Ülikooli konverentsikeskuses. Koolitus on suunatud eelkõige alles alustavatele investoritele ning tavalistele inimestele, kes soovivad kodu soetades targa otsuse teha, kui ka kogenud tegijatele kinnisvaraturul, kes soovivad saada uut inspiratsiooni.

Tallinna koolituse lektoriteks on oma ala spetsialistid: Ingvar Allekand (Domus Arendusdirektor), Meelis Liivak ( Panga Korporatiivpanganduse kliendihaldur), Endrik Mänd (Tallinna linna peaarhitekt) ning ja Jaak Roosaare (Southwestern Investments Properties OÜ-st).

Koolituse käigus saadakse teada, milline oli aasta 2013 kinnisvaraturul ning milliseks tõotab kujuneda 2014. aasta. Panga esindaja räägib, kuidas on pangalaenude väljastamine viimastel aastatel muutunud ja kuidas saada pangalt finantseeringut. Tallinna linna peaarhitekt räägib, kuidas näeb Tallinna arengut Linnaplaneerimisamet ning millised on eelisarendatavad piirkonnad. Väikeinvestorid annavad nõu, kuidas alustada kinnisvarasse investeerimist ning räägivad oma kogemustest, millised takistused ja tagasilöögid võivad väikeinvestorit ees oodata ja kuidas neid minimeerida. Samuti saab teada, kuidas planeerida investeeringuid, et edukalt kinnisvaraturule siseneda.

KinnisvaraMagnaatide juhatuse esimees Sandra Viilu  sõnade kohaselt on koolitustesarja eesmärgiks pakkuda inimestele taskukohase hinnaga teadmisi suuremate Eesti linnade kinnisvaraturgude kohta. „KinnisvaraMagnaatide eesmärk on eelkõige inimesi harida, eriti ajal, mil kinnisvaraturul toimuva kohta on niivõrd palju erinevat ja tihti vastukäivat infot.“  lisas Viilu.

Lisainfo ja registreerimine:  http://kvmagnaadid.ee/uritus/investeerimine-kinnisvarasse-sinu-iv-pensionisammas-tallinnas

MTÜ KinnisvaraMagnaadid on ühing mille eesmärkideks on Eestis pakutava kinnisvaraalase õppe täiustamine ja kvaliteedi tõstmine ning täiendõppe korraldamine; puudutavatel võistlusel osalemine ning kinnisvara eriala üliõpilaste õppetöö toetamine stipendiumite kaudu. MTÜ aitab leida oma liikmetele parimad praktika- ja töökohad ja panustab erinevatesse kinnisvara puudutavate õigusaktide loomesse.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC